Bayern Monachium. Sport1: Niko Kovac nie pozwoli Thomasowi Muellerowi odejść zimą. "Ma zbyt wąską kadrę"

Sport1: Kovac nie pozwoli Muellerowi odejść zimą. "Ma zbyt wąską kadrę"
Federico Guerra Moran / Shutterstock.com
Autor: Maciej Ziętarek 9 paź 2019 | 18:30
Niko Kovac nie zgodzi się na odejście Thomasa Muellera podczas zimowego okienka transferowego - poinformowała telewizja "Sport1".
O tym, że Niemiec chce opuścić Bayern Monachium, poinformował w środę rano "Bild". Piłkarz źle czuje się pod skrzydłami trenera, który uczynił z niego rezerwowego.
Według mediów za naszą zachodnią granicą, Mueller najchętniej odszedłby już zimą, lecz o takim rozwiązaniu nie chce słyszeć Kovac.
- Trener nie pozwoli na transfer, bo ma zbyt wąską kadrę. Na dodatek darzy Thomasa wielkim szacunkiem - zdradził Florian Plettenberg ze "Sport1".
Szkoleniowiec wyżej póki co stawia akcje Philippe Coutinho, który doskonale rozumie się z Robertem Lewandowskim.
30-latek ma w tym sezonie na koncie 10 występów, ale od dłuższego czasu na boisko wchodzi wyłącznie z ławki.
Źródło: Sport1

Dyskusja 3

10 paź 2019 | 23:02
0
Muller kiedyś uczył Lewego....
9 paź 2019 | 19:40
0
Kovac daje więcej pograć Cou, bo chce go sprawdzić. Brazylijczyk nie gra ogonów, ale wystawiany jest od początku i słusznie. Nie jest to spowodowane tym, że akurat Muller się nie nadaje. Trener potrzebuje wielu piłkarzy, dla wielu wariantów taktycznych. Jestem przekonany, że Niko bardzo sobie ceni Thomasa, ale nie po to Bayern wypożyczył Cou żeby był kimś w rodzaju np. Rudego czy Rode /tacy grali w Bayernie i też byli potrzebni/. Wobec Felippe są bardzo duże oczekiwania, ale to nie znaczy, że wobec Mullera ich nie ma. Są to zawodnicy o innej charakterystyce. Zresztą co Niemiec potrafi albo czego nie potrafi to wszyscy w Monachium wiedzą. Teraz przyglądają się Cou i to musi trochę potrwać, bo bardzo na niego liczą.
9 paź 2019 | 19:10
0
doskonale to lewandowski rozumie sie z mullerem, z coutinho mozna powiedziec, ze poki co rozumie sie niezle