NA ŻYWO
Obejrzyj w
Okno Transferowe
Subskrybuj
  • Barcelona sfinalizuje w końcu transfer Lewandowskiego?
  • Gościem specjalnym programu jest Fabrizio Romano!

Bayern Monachium szuka nowego prawego obrońcy. Trzy nazwiska na liście życzeń mistrzów Niemiec

Bayern Monachium szuka nowego prawego obrońcy. Trzy nazwiska na liście życzeń mistrzów Niemiec
Philippe Ruiz / Xinhua / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 1 mar 2022 | 13:52
Sprowadzenie nowego zawodnika na prawą stronę defensywy to jeden z priorytetów Bayernu Monachium na letnie okienko transferowe. Jak donosi portal "Sport1.de", mistrzowie Niemiec mają co najmniej trzech kandydatów do wzmocnienia drużyny.
Julian Nagelsmann nie jest do końca zadowolony z szerokości składu, jeśli chodzi o linię obrony. Szkoleniowiec Bayernu chciałby, aby po zakończeniu obecnego sezonu jego zespół został należycie wzmocniony.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jego życzeniem jest między innymi sprowadzenie ofensywnie usposobionego prawego obrońcy. Jak informuje portal "Sport1.de", w ten profil idealnie wpisuje się Jeremie Frimpong.
Holender bardzo dobrze spisuje się w barwach Bayeru Leverkusen, czym zwrócił na siebie uwagę szefów Bayernu. Na razie znajduje się on jednak tylko pod wnikliwą obserwacją.
"Die Roten" nie rozpoczęli rozmów z piłkarzem ani jego obecnym klubem. Sam zawodnik miałby przychylnie patrzeć na możliwość gry w Monachium i chętnie spróbowałby swoich sił w Bayernie.
Problemem może być cena. "Aptekarze" prawdopodobnie nie zgodzą się na sprzedaż Frimponga za mniej niż 30 milionów euro. Bayern w obliczu pandemii koronawirusa oraz potrzeby innych wzmocnień nie jest zbyt chętny na wyłożenie takiej kwoty.
W orbicie zainteresowań mistrzów Niemiec znajdują się także inni młodzi zawodnicy. Mowa o Ridle Baku z Wolfsburga oraz Sergino Descie. Tego ostatniego gotowa jest sprzedać FC Barcelona.
Źródło: Sport1.de