Beniaminek Premier League może dokonać zaskakującego wzmocnienia. Ma na oku byłego piłkarza Arsenalu i Chelsea

Beniaminek Premier League może dokonać zaskakującego wzmocnienia. Ma na oku byłego piłkarza Arsenalu i Chelsea
Richard Calver / Press Focus
Autor: Hubert Kowalczyk 05 Sie 2022 | 09:18
Fulham rozważa dokonanie głośnego transferu. Brazylijski dziennikarz, Thiago Fernandes, informuje, że na celowniku beniaminka Premier League znalazł się Willian.
W minionym sezonie Fulham wywalczyło awans do Premier League. Włodarze beniaminka dokonali już kilku wzmocnień przed rozpoczęciem walki o utrzymanie, ale rozważają przeprowadzenie kolejnych transferów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Thiago Fernandes donosi, że na celowniku londyńskiego klubu znalazł się Willian. Brazylijczyk jest postacią bardzo dobrze znaną na Wyspach - w przeszłości reprezentował między innymi Arsenal i Chelsea.
33-latek gra obecnie w swojej ojczyźnie, lecz wspomniany Fernandes podkreśla, że cała rodzina piłkarza czuje się związana z Londynem. W stolicy Anglii mieszkają od dziewięciu lat, co zwiększa prawdopodobieństwo transferu do Fulham.
Na ten moment nie wiadomo, jakich pieniędzy oczekuje Corinthians, czyli obecny pracodawca Williana. Skrzydłowy trafił do brazylijskiego klubu w 2021 roku, gdy na zasadzie wolnego transferu przeniósł się tam z Arsenalu.
W trakcie swojej przygody w Premier League 70-krotny reprezentant Kraju Kawy wystąpił w 258 meczach. Zdobył w nich 36 bramek i zanotował 44 asysty.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Thiago Fernandes

Dyskusja 0