Łukasz Skorupski zawinił przy golu! "Ale farfocel, szkoda" [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 21 sty 2022 | 22:43
Hellas Werona wygrał z Bologną 2:1. Przy jednym z goli dla zwycięzców nie popisał się Łukasz Skorupski.
Mecz rozpoczął się dobrze dla gości. Bologna objęła prowadzenie już w 14. minucie, gdy do bramki trafił Orsolini. 24-latek wykorzystał niepewne zachowanie obrońców i strzałem z linii pola karnego trafił do siatki.
Hellas wyrównał w końcówce pierwszej połowie, gdy Caprari skorzystał z centry Lazovicia. Strzał gracza gospodarzy był zaskakujący, ale wydaje się, że Łukasz Skorupski powinien zrobić więcej.
- Ale farfocla wpuścił Łukasz Skorupski, szkoda. Lekki strzał piętą Caprariego, z kilku metrów, po krótkim słupku. No nie można z taką piłka wpadać do siatki - komentował Michał Borkowski, którego artykuły na naszym portalu przeczytacie TUTAJ.
Reprezentant Polski później bronił z większym wyczuciem. Po przerwie dobrze zachowywał się przy strzałach Simeone.
Gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w końcówce meczu. W 85. minucie gola strzelił Kalinić. Chorwat na boisku pojawił się nieco ponad dziesięć minut wcześniej.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI