Łukasz Skorupski zawinił przy golu! "Ale farfocel, szkoda" [WIDEO]

Hellas Werona wygrał z Bologną 2:1. Przy jednym z goli dla zwycięzców nie popisał się Łukasz Skorupski.
Mecz rozpoczął się dobrze dla gości. Bologna objęła prowadzenie już w 14. minucie, gdy do bramki trafił Orsolini. 24-latek wykorzystał niepewne zachowanie obrońców i strzałem z linii pola karnego trafił do siatki.
Hellas wyrównał w końcówce pierwszej połowie, gdy Caprari skorzystał z centry Lazovicia. Strzał gracza gospodarzy był zaskakujący, ale wydaje się, że Łukasz Skorupski powinien zrobić więcej.
- Ale farfocla wpuścił Łukasz Skorupski, szkoda. Lekki strzał piętą Caprariego, z kilku metrów, po krótkim słupku. No nie można z taką piłka wpadać do siatki - komentował Michał Borkowski, którego artykuły na naszym portalu przeczytacie TUTAJ.
Reprezentant Polski później bronił z większym wyczuciem. Po przerwie dobrze zachowywał się przy strzałach Simeone.
Gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w końcówce meczu. W 85. minucie gola strzelił Kalinić. Chorwat na boisku pojawił się nieco ponad dziesięć minut wcześniej.
Marcin Karbowski21 Jan 2022 · 22:43
Źródło: własne, twitter