Błysk Jakuba Kamińskiego w Bundeslidze! Pierwsza asysta skrzydłowego po zmianie klubu [WIDEO]

Jakub Kamiński błysnął w meczu Bundesligi. 20-latek zanotował asystę przy trafieniu na 1:1 w spotkaniu ze Stuttgartem.
Skrzydłowy zmienił barwy klubowe przed startem tego sezonu. "Wilki" zapłaciły Lechowi Poznań około 10 mln euro.
W ostatnich tygodniach Kamiński miał drobny problem z regularną grą. W trzech poprzednich spotkaniach Polak nie znalazł się w wyjściowym składzie Wolfsburga.
Dziś trener Niko Kovac postawił jednak od pierwszej minuty na reprezentanta Polski. Kamiński już w pierwszej połowie meczu ze Stuttgartem zanotował asystę.
W 23. minucie Polak odegrał do Omara Marmousha, który precyzyjnym strzałem skierował piłkę do siatki. Dzięki temu Wolfsburg odpowiedział na trafienie Serhou Guirassy'ego.
Kamiński w 76. minucie został zmieniony. Polak skończył mecz z asystą, dwoma wygranymi pojedynkami i skutecznością podań na poziomie 75%.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla "Wilków". Dla Wolfsburga gole strzelili jeszcze Maximilian Arnold i Yannick Gerhardt, a w Stuttgarcie na listę strzelców wpisał się Konstantinos Mavropanos.
Adam Kłos01 Oct 2022 · 16:32
Źródło: Twitter