Bójka na Pucharze Narodów Afryki! Piłkarze nie opanowali emocji po kontrowersyjnym golu [WIDEO]

Gabon zremisował 1:1 z Ghaną. W końcówce spotkania doszło do przepychanek między piłkarzami obu drużyn.
Wynik tego meczu otworzył niezawodny Andre Ayew. Napastnik wpisał się na listę strzelców w 18. minucie.
Gabon doprowadził do remisu w 88. minucie. Bramka Jima Allevinaha wzbudziła wielkie kontrowersje.
Cała akcja zaczęła się od tego, że piłkarze Ghany wybili piłkę na aut, aby gra została przerwana. Jeden z zawodników zgłosił problemy zdrowotne.
Zgodnie z niepisanymi zasadami fair play Gabończycy powinni oddać piłkę przeciwnikom. Zamiast tego, przeprowadzili akcję, którą sfinalizowali zdobyciem bramki.
To rozwścieczyło zawodników Ghany. Doszło do przepychanek, a Benjamin Tetteh obejrzał czerwoną kartkę za uderzenie rywala.
Adam Kłos14 Jan 2022 · 23:05
Źródło: Twitter