Bolesna porażka Manchesteru United po szalonym meczu! Sześć goli i zabójcza końcówka [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 16 paź 2021 | 17:55
Piłkarze Leicester City wygrali z Manchesterem United 4:2 (1:1) w meczu 8. kolejki Premier League. Trzy ze zdobytych bramek były wyjątkowej urody.
Pierwsze minuty pojedynku należały do gospodarzy. "Lisy" nie potrafiły jednak udokumentować tego golem. Zamiast tego nadziały się na atak rywali.
W 19. minucie Bruno Fernandes zagrał do Masona Greenwooda. 20-latek przebojowo ruszył do przodu i popisał się znakomitym uderzeniem. Schmeichel po chwili musiał wyciągać piłkę z siatki.
Wydawało się, że "Czerwone Diabły" pójdą za ciosem. Tymczasem po niecałym kwadransie gospodarze doprowadzili do remisu. Maguire zanotował stratę przed polem karnym, z tego skorzystał Tielemans. Belg w przepięknym sposób pokonał De Geę.
Do przerwy było więc 1:1. W drugiej połowie bliski szczęścia był Greenwood. 20-latek w zamieszaniu podbramkowym nie zdołał jednak pokonać Schmeichela. 10 minut później po błędzie Maticia Tielemans uderzył na bramkę De Gei, ale Hiszpan popisał się kapitalna interwencją i uchronił swój zespół przed stratą gola.
Golkiper United miał ręce pełne roboty i w końcu skapitulował po raz drugi. W 78. minucie pokonał go Soyuncu. Turek odnalazł się w "szesnastce" po rzucie rożnym.
"Czerwone Diabły" znalazły się pod ścianą, ale zdołały odpowiedzieć. Rashford otrzymał genialną piłkę od Lindelofa i z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam.
To nie był jednak koniec emocji. Ostatnie słowo należało do gospodarzy. Wystarczyła minuta, by Vardy popisał się cudownym uderzeniem z powietrza.
"Lisy" do końca utrzymały korzystny rezultat. W doliczonym czasie gry przyjezdnych dobił jeszcze Daka. Tym samym "Czerwone Diabły" znów straciły punkty w rozgrywkach Premier League, a posada Ole Gunnara Solskjaera zawisła na włosku.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 79

16 paź 17:56
0
Ole OUT! Z tego naprawdę nic nie będzie...
16 paź 17:58
0
Przepiękny wpierdziel :)
16 paź 18:00
0
Ciesz się póki możesz, bo w 2023 Pep odchodzi i nie wiadomo na kogo traficie.
16 paź 18:10
0
Póki jest Ole, jest wszystko dobrze :))
16 paź 18:27
0
No na pewno będzie to lepszy bądź gorszy ale profesjonalny trener, a nie przypadkowy były piłkarz City, bo wy ostatni mecz z trenerem graliście za Mourinho a potem fochy piłkarzy spowodowały, że marnujecie 3 rok.
16 paź 18:03
0
Jajca weź i spadaj do książek bo od poniedziałku znów do szkółki masz zapierdziel i wracasz do codziennej rutyny XDDD
16 paź 18:08
0
I kto to mówi XDDD typ co pisał w tygodniu wysrywy non stop do ósmej rano, potem przerwa i od 16 znowu, co za hipokryta 12 letni beka z cb smarku
16 paź 22:56
0
??? boli prawda malutki niedorozwiniety chlopczyku od poniedziałku znów marsz do szkółki masz i przyrka czeka ?
16 paź 20:03
0
Kiedyś tak kibice Aresanalu mówili o Wengerze! Jak widać klubowi nie wyszło to na dobre.
0
Kolejny gównomecz bez pomysłu na grę. Zwykle żenujące wrzutki zamienione dziś na beznadziejne strzały z dystansu, z którego jeden na początku wyszedł. A Maguire to dziś całkowita kurwa patologia. Zjebał pierwszego gola i podwójnie drugiego, wybijając jak ułom na rzut rożny, a później nie wychodząc do przodu. Ocena czyściutkie 6 wg tej niemieckiej skali. Wina też oczywiście siwego pajaca, że wystawia gościa, który nie jest gotowy do gry. Najśmieszniejsze, że minutę po golu na 2-1 wyłączył mi się kompletnie stream, więc nie widziałem co oni tam jeszcze odjebali na koniec. Wizja kolejnego sezonu bez trofeum bardzo prawdopodobna. Jak można było swego czasu nie zatrudnić Kloppa czy Tuchela, ja pierdole...
16 paź 18:11
0
Laga na Kryszczano
16 paź 18:40
0
A co o Ronaldo powiesz? Ten to w ogóle nie wraca się do obrony tylko czeka na decydujące podanie do nogi albo na głowę w jego kierunku żeby to on został bohaterem poza tym gówno gra.
0
Jeszcze jest szansa na Brzęczka póki dają szanse Koeman owi w Barcelonie. Trzymam za was kciuki.
0
Jak można być takim nieudacznikiem jak ten pierdolony wuefista. Brawo Lisy zasłużona wygrana;)
16 paź 18:59
0
Jak tam Pogba ? Już przestał grać ? Wyszły mu 3 super mecze z Leeds,Newcastle i Wolverhampton i już koniec? Chyba już stwierdził że już ma 7 asyst w Lidze to już więcej nie musi zrobił normę i koniec ale muszę przyznać.Fajną fryzurę zrobił trochę wygląda w niej jak typowy pajac.
16 paź 19:03
0
Tu jest wina trenera. Pogba jakoś w reprezentacji umie grać.
17 paź 01:11
0
widzisz ziom, moje smerfy lawka zdobywaja pkt, grajac pressingiem i energia, no i ten Mendy a u was ten Solskier pozwala dreptac po boisku,. to jest patologia trenerska, z takim skladem UTD powinno grac pressingiem na maxa majac tak mloda i szeroka kadre ,. Greendwood, CR7 i Sancho - na lawce Cavani, Lingard i Rashford - tutaj druga trojka tak samo jakosciowa jak pierwsza,. ale coz :)
17 paź 10:51
0
Jak się ma wuefiste za trenera to tak już jest. Człowiek się co sezon łudzi że coś będzie lepiej a tu taki chuj. Czas na zmianę trenera bo z tego nic nie będzie już. Moja cierpliwość co do tego "trenera" się wyczerpała ostatecznie.
18 paź 15:19
0
kolejny mecz CFC wygrala lawka, Sarr, Chalobah, Loftus,. Werner :) jest pressing, walka, nikt nie drepta i sa wyniki,.. jedynie co mnie wkurza to to, ze z Lukaku zrobili Nimecy totalnego Jelenia, cofa sie do kazdej glowki, sciaga obroncow, Harvetz zagral 7 meczy z pucharami ani razu mu nie podal, Werner psuje kazda pilke jaka dostaje od Belga, podac tez mu nie potrafi,. a jak Lukaku mial 100% sytuacje jedna na mecz, to niestrzelil i lawka od razu :) ale coz, Tuchela bronia wyniki wiec robi co chce ^^ a co do UTD, to brak slow,. serio, masz swego Macguiera :) serio to nie Lindelof jest slabym ogniwem obrony tego zespolu ^^ traci non stop, notorycznie pilki przy wyprowadzaniu z pod wlasnej bramki, jedyne co go ratuje to to, ze koledzy wiecej razy trafiali do siatki,.
16 paź 18:04
0
Legia > ManU
0
Może przestaniemy traktować United średniaka PL jako faworyta do tytułu.