Bologna FC zremisowała u siebie z Hellas Verona. Grali Łukasz Skorupski i Paweł Dawidowicz

LivePhotoSport.it / Shutterstock.com
Bologna FC zremisowała u siebie z Hellas Verona 1:1 (1:0) w meczu 20. kolejki Serie A. W ekipie gospodarzy zagrał Łukasz Skorupski, a w drużynie "Gialloblu" Paweł Dawidowicz.
Piłkarze z Bolonii objęli prowadzenie w 20. minucie. Mattia Bani trafił do siatki z kilku metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Od 66. minuty gospodarze mieli utrudnione zadanie, by utrzymać korzystny wynik po drugiej żółtej kartce dla Baniego.
Goście grę w przewadze wykorzystali w 81. minucie, kiedy Fabio Borini uderzył skutecznie głową z pięciu metrów.
W barwach "Rossoblu" całe spotkanie rozegrał Łukasz Skorupski. W zespole z Werony od 25. minuty na murawie był Paweł Dawidowicz, a mecz z ławki rezerwowych oglądał Mariusz Stępiński.
W innym niedzielnym meczu Brescia Calcio zremisowała u siebie z Cagliari Calcio 2:2. W zespole gości rezerwowym był Sebastian Walukiewicz.