Borussia Dortmund lepsza od Herthy Berlin. Piszczek i Piątek zagrali w "polskim" meczu [WIDEO]

screen z youtube
Autor: Mateusz Jagniaciak 6 cze 2020 | 20:21
Borussia Dortmund pokonała Herthę Berlin 1:0 (0:0) w meczu 30. kolejki Bundesligi.
Pierwsze minuty spotkania upłynęły bardzo spokojnie. Dopiero w 21. minucie byliśmy świadkami pierwszej groźniej akcji gospodarzy, ale Thorgan Hazard z niewielkiej odległości uderzył bardzo niecelnie.
Chwilę później z dystansu strzelił Julian Brandt. Gracz BVB jednakże nie trafił w światło bramki Herthy.
Przed przerwą nie działo się oprócz tego nic ciekawego. Co prawda, groźną sytuację mógł mieć Jadon Sancho, ale nie zdołał on opanować piłki.
Kilka chwil po wznowieniu gry Borussia powinna wyjść na prowadzenie. Najpierw Sancho uderzył niecelnie z niewielkiej odległości, a następnie Brandt zagrał źle do Anglika, gdy gospodarze mogli mieć korzystną sytuację trzech na jednego.
W odpowiedzi Hertha wyszła z kontrą. Alexander Esswein uderzył groźnie, ale minimalnie obok bramki. Dowodem na to, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, była kolejna minuta, która przyniosła BVB gola.
Emre Can dopadł do zagranej przez Brandta piłki i płaskim strzałem umieścił ją w bramce gości.
Sztab szkoleniowy uznał, że stracony gol to dobry powód do wpuszczenia na boisko Krzysztofa Piątka, który w 62. minucie zameldował się na murawie.
Polski napastnik, choć zaprezentował się dobrze, nie zdołał jednak odmienić losów meczu i ostatecznie Hertha uległa w Dortmundzie 0:1. W zespole wygranych 90 minut rozegrał Łukasz Piszczek, który pełnił rolę kapitana ekipy BVB.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 5

6 cze 2020 | 21:52
"polski" mecz, gdzie z 22 zawodników jest jeden Polak w podstawie. Fantastyczny tytuł.
0
"polski" mecz, gdzie z 22 zawodników jest jeden Polak w podstawie. Fantastyczny tytuł. Pewnie w belgijskich gazetach też piszą o belgijskim meczu, bo grał Witsel i Hazard...
6 cze 2020 | 22:07
0
Hehe, to nie wiesz, że tu pisują imbecyle? Sancho też przecież "mógł mieć groźną sytuację" :)
6 cze 2020 | 22:16
0
Większość tytułów w ostatnim czasie zahacza o absurd, ale to przez pandemie, nudzi się im.
6 cze 2020 | 20:32
0
Kolejny wystep kaleki Pjontka, osoba odpowiedzialna za sprzeniewierzenie 25 milionow powinna isc do pierdla.
6 cze 2020 | 20:29
Hertha bez żadnej 100% sytuacji. Borusia faworytem.Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo.Krzysiek nie mógł za bardzo nic zrobić po wejściu.
0
Hertha bez żadnej 100% sytuacji. Borusia faworytem.Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo.Krzysiek nie mógł za bardzo nic zrobić po wejściu.Szkoda że kartke wyłapał bo to chyba druga już, więc przerwa czeka go w następnej kolejce.