Borussia Dortmund potwierdziła mistrzowskie aspiracje. Demolka w pierwszej kolejce! [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / Shutterstock
Borussia Dortmund udanie rozpoczęła nowy sezon Bundesligi. Wicemistrzowie Niemiec rozbili Augsburg aż 5:1.
Mecz rozpoczął się od małego trzęsienia ziemi, bo już w 1. minucie gola dla gości strzelił Florian Niederlechner. To był jednak tylko łabędzi śpiew zespołu z Augsburga. Borussia wyrównała już po dwóch minutach. Gola strzelił Paco Alcacer.
Na kolejne trafienia trzeba było czekać do drugiej połowy. Prowadzenie Borussii dał rozgrywający świetny mecz Jadon Sancho.
Później do bramki trafiali kolejno Marco Reus, Alcacer i Julian Brandt.
Mecz w pierwszym składzie Borussii rozpoczął Łukasz Piszczek. Polak grał do 68. minuty. Wtedy zmienił go Achraf Hakimi.
Kamil Kaczmarek17 Aug 2019 · 17:30
Źródło: wlasne