Borussia Dortmund ustaliła cenę za Jadona Sancho. Manchester United rozmawia z agentem, ale nie złożył ofety

Borussia Dortmund ustaliła cenę za Jadona Sancho. Manchester United rozmawia z agentem, ale nie złożył ofety
Marco Canoniero / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 30 mar 2020 | 22:11
Dobrze poinformowany w sprawach transferów Fabrizio Romano ujawnił, że Manchester United wciąż nie złożył oficjalnej oferty kupna Jadona Sancho. Jest jednak w kontakcie z agentem zawodnika. Borussia Dortmund nie zmieniła swoich oczekiwań ze względu na pandemię koronawirusa - wciąż żąda za swojego zawodnika wielkich pieniędzy.
Panująca pandemia koronawirusa i spowodowane nią straty finansowe mogą znacznie spowolnić rynek transferowy. Prawdopodobnie nie będzie to jednak miało większego wpływu na transfer Jadona Sancho. 20-latek uważany jest za jeden z największych talentów w światowej piłce, a angielskie kluby chcą zapłacić za niego ogromne pieniądze.
Fabrizio Romano, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy, jeśli chodzi o doniesienia transferowe, twierdzi, że wicemistrzowie Niemiec ustalili już cenę za Sancho i nie zamierzają z niej schodzić mimo panującego kryzysu. Borussia rozpocznie negocjacje dopiero od kwoty w wysokości 110 milionów euro.
Głównym faworytem do sprowadzenia piłkarza jest Manchester United. Zdaniem Romano "Czerwone Diabły" wciąż nie złożyły jeszcze Borussii żadnej oficjalnej oferty i negocjacje nie będą łatwe ani szybkie - włodarzy obu klubów czekają raczej długie rozmowy. Angielski zespół jest jednak w stałym kontakcie z agentem zawodnika.
Jadon Sancho w obecnym sezonie rozegrał 35 meczów dla Borussii Dortmund. W tym czasie zdobył 17 goli, a na dodatek 19 razy asystował przy trafieniach kolegów z drużyny.
Źródło: Twitter.com/FabrizioRomano

Dyskusja 4

31 mar 2020 | 07:26
0
Też mam wrażenie że zostanie w BVB nawet na przyszły sezon bardziej się rozwinie.

Nie jeden talent został zmarnowany przez drużynę typowa.
30 mar 2020 | 22:30
0
Będzie głupcem jeśli przejdzie do United. Downgrade sportowy względem BVB. Chelsea to obecnie poziom BVB więc ruch także niezbyt sensowny, chyba że w gre wejdzie o wiele wyższe wynagrodzenie. Liverpool też kiepski ruch ze względu na zbyt silnie obsadzony atak. Na jego miejscu zostałbym w Borussii na 2-3 lata, pokazał że jest kozakiem który potrafi utrzymać formę na kilka sezonów i zobaczył w jakim miejscu będą inne kluby w tym czasie. Może się wtedy okazać, że United powróciło do LM, Chelsea walczy o mistrza, a Liverpool potrzebuję gwiazdy w ataku.
30 mar 2020 | 23:40
0
Sorry ale United w obecnej formie wygrywa z Borussią w bezpośrednim pojedynku.
31 mar 2020 | 02:35
(Edytowany)
Racjonalny komentarz, ciekawe za co masz minusy.
0
Racjonalny komentarz Ekspertinho, ciekawe za co masz minusy.