Borussia Moenchengladbach w kryzysie. Porażka z przedostatnią drużyną ligi

Ulrich Hufnagel / Xinhua / PressFocus
Autor: Marcin Karbowski 20 lut 2021 | 17:24
Borussia Moenchengladbach straciła szansę na zbliżenie się do ścisłej czołówki Bundesligi. "Źrebaki" przegrały ze znajdującym się w strefie spadkowej Mainz 1:2.
Mecz lepiej zaczęli goście, którzy objęli prowadzenie już w 10. minucie, gdy do bramki trafił Onisiwo. Na wyrównanie trzeba było czekać nieco ponad kwadrans. Gola dla Borussii strzelił wtedy Stindl.
Drużyna z Moenchengladbach miała dużą przewagę, ale w drugiej połowie nie była w stanie strzelić zwycięskiego gola. Zrobili to za to goście. W 86. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla nich Stoger.
Borussia w ostatnich trzech meczach zdobył tylko dwa punkty. Przynajmniej do zakończenia meczu Schalke z Borussią będzie zajmować ósme miejsce w tabeli. Do strefy gwarantującej awans do Ligi Mistrzów traci dziewięć punktów.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN