Kapitalne trafienie Philippe Coutinho z rzutu wolnego. Brazylia pokonała Koreę Południową [WIDEO]

CP DC Press/shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 19 lis 2019 | 16:28
Reprezentacja Brazylii pokonała Koreę Południową 3:0 (2:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Mohammed Bin Zayed Stadium w Abu Zabi.
Ekipa "Canarinhos" objęła prowadzenie już w 9. minucie. Wówczas Lucas Paqueta wykorzystał dośrodkowanie Renana Lodiego i głową umieścił futbolówkę w siatce.
Jeszcze przed przerwą przewagę Brazylii powiększył Philippe Coutinho, który uderzył piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego, ta przeleciała ponad murem i wpadła do bramki.
Wynik starcia na 3:0 ustalił w 60. minucie Danilo, który huknął tuż zza linii pola karnego.
* * * * * *

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Dyskusja 5

19 lis 2019 | 18:02
0
Co ciekawe bramkarz stal blizej prawego slupka a i tak Brazylijczyk znalazl luke.
19 lis 2019 | 18:01