Kapitalne trafienie Philippe Coutinho z rzutu wolnego. Brazylia pokonała Koreę Południową [WIDEO]

CP DC Press/shutterstock.com
Reprezentacja Brazylii pokonała Koreę Południową 3:0 (2:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Mohammed Bin Zayed Stadium w Abu Zabi.
Ekipa "Canarinhos" objęła prowadzenie już w 9. minucie. Wówczas Lucas Paqueta wykorzystał dośrodkowanie Renana Lodiego i głową umieścił futbolówkę w siatce.
Jeszcze przed przerwą przewagę Brazylii powiększył Philippe Coutinho, który uderzył piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego, ta przeleciała ponad murem i wpadła do bramki.
Wynik starcia na 3:0 ustalił w 60. minucie Danilo, który huknął tuż zza linii pola karnego.