Brutalny faul w meczu Premier League. "Mógł zakończyć mu karierę. Boli na sam widok" [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 30 paź 2020 | 23:05
Piłkarze Crystal Palace nie będą dobrze wspominać meczu z Wolverhampton. Przegrali bowiem 0:2, a na dodatek kończyli mecz w dziesiątkę. Za brutalny faul z boiska wyleciał Luka Milivojević.
Zawodnicy Wolverhampton spotkanie 7. kolejki Premier League rozstrzygnęli tak naprawdę jeszcze w pierwszej połowie. Do przerwy prowadzili bowiem 2:0.
Rezultat już w 18. minucie otworzył Rayat Ait Nouri. Na 2:0 dziewięć minut później podwyższył Daniel Podence, wykorzystując przechwyt po wrzucie z autu i szybką akcję "Wilków".
Zawodnicy Crystal Palace frustrację za nieudane spotkanie wyładowywali na rywalach. Z boiska za niesportowe zachowanie mógł wylecieć Wilfried Zaha, ale skończyło się na żółtej kartce.
W 86. minucie czerwonym kartonikiem ukarany został za to Luka Milivojević. Serb w brutalny sposób zaatakował Joao Moutinho, który przejął piłkę w środku pola.
Niewykluczone, że piłkarza Crystal Palace czeka za to wejście dłuższa przerwa. "Mógł zakończyć jego karierę", "boli na sam widok" - to niektóre komentarze kibiców na ten faul.
Na szczęście wygląda na to, że Moutinho nic się nie stało. Portugalczyk mógł kontynuować grę. "Wilki" dzięki wygranej 2:0 awansowały na trzecie miejsce w tabeli.

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

0
Z tą przerwą na pół roku od gry za taki faul jestem za.
Nie ma żadnego wytłumaczenia,zdrowie zawodników jest najważniejsze..
31 paź 2020 | 02:26
0
normalnie pół roku przerwy od piłki i może by sie bandyci opamiętli...
31 paź 2020 | 01:06
0
niemal identyczna sytuacja jak niegdys faul na da Silva z Arsenalu ... przykry widok
30 paź 2020 | 23:55
0
Bandycki faul kryminał!
31 paź 2020 | 00:32
0
Może najpierw niech sprawa K. zostanie zakończona.
30 paź 2020 | 23:39
0
Jak patrzę na takie faule , to mam obrzydzenie do tych "piłkarzy", jak idzie dobrze to jest ok, a jak nie to się wpierdalają w nogi buraki..
30 paź 2020 | 23:48
0
Zaha tez mógł dostać czerwo. Ja bym się chyba nie krępował na miejscu sędziego. Tez nie potrafi zapanować nad frustracją.
30 paź 2020 | 23:37