Bundesliga: Pewna wygrana Hoffenheim z Paderborn

Vlad1988 / shutterstock.com
TSG Hoffenheim wygrało u siebie z SC Paderborn 3:0 (3:0) w mecz 10. kolejki Bundesligi. Dla gospodarzy to czwarte zwycięstwo z rzędu i piąte w sezonie.
Podopieczni Alfreda Schreudera losy spotkania rozstrzygnęli już do przerwy, zdobywając trzy bramki.
Najpierw na listę strzelców wpisał się Robert Skov, który oddał fantastyczny strzał z rzutu wolnego. Po kwadransie gry Pavel Kaderabek wykorzystał sytuację sam na sam i było 2:0.
Gola na 3:0 strzelił w 25. minucie Jurgen Locadia, który ograł obrońców gości i pokonał Leopolda Zingerlera. Jak się okazało napastnik gospodarzy ustalił rezultat spotkania.
W tabeli Bundesligi TSG Hoffenheim awansowało na piąte miejsce z dorobkiem 17 punktów. Natomiast SC Paderborn zamyka stawkę na osiemnastej pozycji, mając na koncie 4 punkty.