Byłe gwiazdy miażdżą Manchester United. "To żenujące, to jak w meczu dziesięciolatków" [WIDEO]

Byłe gwiazdy miażdżą Manchester United. "To żenujące, to jak w meczu dziesięciolatków" [WIDEO]
G Holland/Shutterstock
Byłe gwiazdy Manchesteru United są zdegustowane grą drużyny Ole Gunnara Solskjaera w meczu z Basaksehirem. Krytykują zwłaszcza postawę "Czerwonych Diabłów" w defensywie.
Powody mieli oczywiste, bo Manchester United już na początku meczu stracił gola w kuriozalnych okolicznościach. Przy stałym fragmencie wszyscy gracze Solskjaera ruszyli do przodu i zapomnieli, że w okolicach środka boiska został nieobstawiony Demba Ba. Gracz Basaksehiru dostał piłkę, pognał na bramkę i trafił do siatki.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Zrozumiałbym, gdyby to się stało w ostatniej minucie, ale nie na początku meczu. To żenujące, to jak w meczu dziesięciolatków - grzmiał Scholes.
Podobnego zdania był Rio Ferdinand. Były obrońca Manchesteru United wytknął drużynie niedostatki w przygotowaniu taktycznym.
- Gdzie jest organizacja gry? Przecież czegoś takiego nie można zobaczyć w meczach amatorów. Takie gole rzeczywiście padają w końcówce, gdy starasz się wyrównać. Byłem zdumiony, gdy to zobaczyłem. To brak szacunku dla siebie samych - ocenił Ferdinand.
Fatalną grę defensywną "Czerwonym Diabłom" wytknął też Robin van Persie.
- Nie pamiętam, żebym widział takiego gola. Zawsze z tyłu zostaje przynajmniej jeden, a najczęściej dwóch zawodników - stwierdził Holender.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski05 Nov 2020 · 08:25
Źródło: Daily Mail

Przeczytaj również