Były gwiazdor Realu Madryt: Myślałem, że to nierealne. Dlaczego Mourinho nie może zrobić tego samego?

Były gwiazdor Realu Madryt: Myślałem, że to nierealne. Dlaczego Mourinho nie może zrobić tego samego?
cristiano barni / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 22 paź 2019 | 17:39
Predrag Mijatović, były gwiazdor "Królewskich", odniósł się do obecnej sytuacji w Realu Madryt.
Hiszpańskie media donoszą, że posada Zinedine'a Zidane’a wisi na włosku. 47-latek może pożegnać się ze swoim stanowiskiem, jeśli "Los Blancos" nie zdobędą trzech punktów w starciu z Galatasaray. Głównym kandydatem do zastąpienia Francuza jest Jose Mourinho.
Predrag Mijatovć nie byłby zdziwiony, gdyby taki scenariusz się spełnił.
- Zidane odszedł i wrócił, a myślałem, że to nierealne. Dlaczego Mourinho nie może zrobić tego samego? Wszyscy trenerzy, którzy są zwalniani, chcą wrócić i naprawić to, czego nie zdążyli zrobić - oznajmił.
- Real Madryt ma jednak trenera i trzeba to szanować. On powinien dokończyć sezon. Dzisiaj widzę, że jest zmotywowany i chce dalej pracować. W Madrycie jednak wszystko zależy od wyników - zaznaczył były napastnik.
- Jestem podekscytowany spotkaniem z Galatasaray. Mam informacje, że drużyna wie, jak ważny jest ten mecz. Zrobią wszystko, aby wygrać - podsumował.
Źródło: goal.com

Dyskusja 5

22 paź 2019 | 22:17
0
Do kolegów komentujących poniżej - nie pomyśleliście, że kolo powiedział to w kontekście Zidane'a i jego być lub nie? I być możę dlatego dodał potem, że zrobią wszystko, by wygrać? Albo przewrotnie, albo, by przykryć gafę. Ciekawe, czy Perez również chce wygrać za wszelką cenę?
22 paź 2019 | 20:15
0
Mourinho skończył się po odejściu z Chelsea
22 paź 2019 | 18:02
0
Gościu ma informacje,że piłkarze wiedzą jak ważny to mecz... niewiarygodne skąd to wie pewnie często wchodzi na meczyki...
22 paź 2019 | 18:14
0
Qurtła u psychologa mu powiedział
22 paź 2019 | 18:23
0
Albo powiedział mu w przerwie meczu z Club Brugge jak mu trzymał wiadro na rzygi i pampersa zmieniał.