Były reprezentant Anglii wyliczył silne strony Bayernu Monachium. "To jest niesamowite"

Były reprezentant Anglii wyliczył silne strony Bayernu Monachium. "To jest niesamowite"
MDI/Shutterstock
Autor: Marcin Karbowski 22 maj 2020 | 16:27
Owen Hargreaves podsumował wznowienie rozgrywek Bundesligi. Były reprezentant Anglii jest pod wrażeniem Erlinga Haalanda i siły Bayernu Monachium.
Norweski napastnik robi furorę od początku sezonu. Po zimowym transferze z Salzburga do Borussii Dortmund nie zatracił skuteczności. Dla nowego klubu w dziewięciu występach w Bundeslidze strzelił aż dziesięć goli.
- Haaland jest naprawdę wyjątkowy. Sprawia, że strzelanie goli wydaje się łatwe, choć takie nie jest. Jest wręcz absurdalnie dobry. W Bayernie nie grałby tylko ze względu na taktykę tej drużyny - ustawienie z jednym napastnikiem - ocenia Hargreaves.
Anglik, który w przeszłości był piłkarzem giganta z Monachium, jest pod wrażeniem potencjału drużyny prowadzonej przez Hansiego Flicka.
- Bayern nie ma żadnych słabości. To niesamowite, gdy weźmie się pod uwagę, że wszyscy mówili o transformacji drużyny po odejściu Arjena Robbena i Francka Ribery'ego. Może i są w fazie przejściowej, ale ich pierwsza jedenastka jest niewiarygodnie silna. Bayern ma doświadczenie, umiejętności, szybkość, talent, kreatywność... - Hargreaves wręcz nie może zatrzymać się w wyliczaniu mocnych stron zespołu z Monachium.
Bayern na osiem kolejek przed końcem prowadzi w Bundeslidze. Drugą Borussię Dortmund wyprzedza o cztery punkty.
Źródło: goal.com