Real Madryt. "To żaden wstyd dla Oliviera Giroud. Wszyscy wiedzą, że dzieli ich różnica klas"

"To żaden wstyd dla Oliviera Giroud. Wszyscy wiedzą, że dzieli ich różnica klas"
Jose Breton- Pics Action / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 2 kwi 2020 | 15:10
Jerome Rothen, były zawodnik PSG i reprezentacji Francji, odniósł się do wypowiedzi Karima Benzemy na temat Oliviera Giroud.
Piłkarz Realu Madryt rozpętał medialną burzę, gdy porównał się z Olivierem Giroud. - Nie mylmy Formuły 1 z kartingiem. Ja to Formuła 1 i mówiąc to, jestem dla niego uprzejmy - wypalił Benzema.
Teraz do kontrowersyjnej wypowiedzi odniósł się Jerome Rothen. Były reprezentant Francji przyznał rację napastnikowi "Los Blancos". Zdaniem 42-latka Benzema jest dużo lepszy od rodaka i widać to gołym okiem.
- Zacznijmy od tego, że wszyscy wiedzą, że dzieli ich różnica klas jeżeli chodzi o sferę piłkarską i to żaden wstyd dla Giroud - ocenił.
- Poza tym Karim w tej samej wypowiedzi powiedział, że Giroud ma wspaniałą karierę, zdobywa trofea, jednak jeżeli zapytasz mnie o ich umiejętności, to dzieli ich wiele - dodał.
Rothen jednocześnie podkreślił, że zachowanie Benzemy nie przystoi zawodnikowi na tym poziomie.
- Myślę że Karim powinien mieć więcej szacunku do Giroud i nie powinien tak mówić, być może to nie przypadek, nigdy nie było między nimi jakieś wielkiej więzi - zakończył.
Źródło: RMC/chelsea24news

Dyskusja 8

2 kwi 2020 | 17:48
0
Może i Benzema piłkarsko to i F1 , ale mentalnie to niestety trabant
2 kwi 2020 | 19:06
0
Bardziej F zero niż F1
2 kwi 2020 | 19:21
0
Przykro mi, to byłaby NAJLEPSZA liga, bo tutaj F1 jest lepsze od F2 czy F3
2 kwi 2020 | 17:42
0
Przypomniał mi się skorpion Giroud w barwach arsenalu...
2 kwi 2020 | 17:37
0
karim od lat napastnik swiatowej klasy gdzie dumnie broni barw w 1 skladzie najbardziej utytulowaneog klubu na swiecie. Girodu to najemnik ktory zmienia kluby w londynie, bez zadnego przywiazania a i tak grrzeje lawki
2 kwi 2020 | 17:12
0
Benzema potrafi jeszcze pociągnąć grę, rozwinąć akcję i dobrze dograć piłkę, Giroud rozliczany był tylko ze zdobywania bramek i nie ma się co oszukiwać, że szło mu to nie do końca dobrze. Niemniej jednak tego typu wypowiedzi nie są potrzebne wśród zawodników.
2 kwi 2020 | 15:53
0
Dwa różne typy napastników. Dlaczego tak trudno jest to niektórym zrozumieć? Benzema trochę zbłaźnił się swoją wypowiedzią
2 kwi 2020 | 16:45
0
Jak to mawia słynny Don Kasjo , szukał atencji bo ostatnio brak gry i nuda na epidemii to przynajmniej internet rozweselmy i podzielił fanów jednego od drugiego :)