Były reprezentant Polski wróci do Ekstraklasy? Jest chętny na jego usługi

Były reprezentant Polski wróci do Ekstraklasy? Jest chętny na jego usługi
MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 3 maj 2022 | 21:00
Górnik Zabrze szuka wzmocnień na kolejny sezon. Jak informuje "Przegląd Sportowy", bliski powrotu do tego klubu jest Paweł Olkowski. Śląski zespół chce także sprowadzić Szymona Włodarczyka z Legii Warszawa.
To właśnie z Górnika Olkowski w przeszłości wyjechał za granicę. Teraz, po ośmiu latach przerwy, chce wrócić do Zabrza. Rozmowy z jego agentem rozpoczęły się już w marcu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wszystko wskazuje na to, że byłego reprezentanta Polski znów zobaczymy w Ekstraklasie. W czerwcu kończy mu się kontrakt z obecnym klubem, więc nie trzeba będzie za niego płacić.
- Chcę wrócić do Polski. Teoretycznie syn we wrześniu powinien iść do szkoły. Za granicą gram już osiem lat i chyba wystarczy. Nastawiłem się na powrót do kraju, uważam, że ten kierunek pozwoli mi cieszyć się z piłki. Nie jest tak, że wracam z tęsknoty za domem. Nie interesuje mnie żadna emerytura, tylko granie - mówił niedawno w wywiadzie z "Przeglądem Sportowym".
Olkowski zna się między innymi z Lukasem Podolskim i ma nadzieję, że ten zdecyduje się na podpisanie nowej umowy z Górnikiem. Zabrzanie czekają na decyzję piłkarza, a ta jeszcze nie zapadła.
Kolejny zawodnikiem, który prawdopodobnie trafi do zespołu ze Śląska, będzie Szymon Włodarczyk. Młody napastnik nie zdecydował się jak dotąd na przedłużenie współpracy z Legią Warszawa.
W stolicy nie dostawał bowiem jak dotąd zbyt wielu szans na zaprezentowanie swoich umiejętności w pierwszym zespole. W Zabrzu powinien grać znacznie częściej.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Przegląd Sportowy

Dyskusja 2