Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Carmelo Anthony wraca do NBA. Porozumiał się z nowym klubem

NBA: Dwunaste zwycięstwo w sezonie New York Knicks
Źródło zdjęcia: Leonard Zhukovsky / Shutterstock.com

Carmelo Anthony wraca do gry w NBA. Niski skrzydłowy porozumiał się z Portland Trail Blazers - donosi Adrian Wojnarowski, dziennikarz "ESPN".

Anthony swój ostatni mecz w najlepszej koszykarskiej lidze świata rozegrał w listopadzie 2018 roku. Jego ostatnim zespołem byli Houston Rockets, dla których przez ponad 10 meczów zdobywał średnio 13,4 punktów.

Według doniesień, 35-latek trafi do klubu z Oregonu. Strony uzgodniły warunki umowy, która nie jest gwarantowana. Anthony jest jednym z najlepiej punktujących zawodników w historii NBA. W swojej karierze zdobywał średnio 24 punkty na mecz, a najwyższą formę prezentował w barwach Denver Nuggets i New York Knicks.

Portland Trail Blazers niespodziewanie mają problemy na początku tego sezonu. Z bilansem 4-8 zajmują 13. miejsce w Konferencji Zachodniej. W następnym meczu zmierzą się na wyjeździe z San Antonio Spurs.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.