Cenne zwycięstwo Arsenalu Londyn z Olympiakosem. Odegaard i Elneny postrzelali z dystansu [WIDEO]

Cenne zwycięstwo Arsenalu z Olympiakosem. Odegaard i Elneny postrzelali z dystansu [WIDEO]
Shutterstock
Autor: Adam Kłos 11 mar 2021 | 22:53
Arsenal wygrał z Olympiakosem 3:1 w 1/8 finału Ligi Europy. Ozdobą spotkania były trafienia z dystansu Martina Odegaarda i Mohameda Elneny'ego.
Mecz od samego początku toczył się w szybkim tempie. Arsenal ruszył do ataku i już w szóstej minucie Pierre-Emerick Aubameyang stanął przed szansą na zdobycie pierwszej bramki, ale uderzył w poprzeczkę.
Wynik spotkania otworzył dopiero wypożyczony z Realu Martin Odegaard. Norweski pomocnik oddał mocny strzał zza pola karnego. Powtórki pokazały, że lepiej w tej sytuacji mógł się zachować golkiper rywali.
W 39. minucie David Luiz popełnił fatalny błąd przy wyprowadzaniu piłki. Stoper oddał futbolówkę za darmo, ale napastnik Olympiakosu fatalnie przestrzelił. Dopiero w drugiej połowie Olympiakos doprowadził do remisu. Cała akcja znów zaczęła się od straty zawodnika Arsenalu. Piłkę zgubił Dani Ceballos, a sytuację wykorzystał Youssef El Arabi.
W 67. minucie El Arabi powinien skompletować dublet. Grecy przeprowadzili kombinacyjną akcję, wymienili kilka podań z pierwszej piłki, ale napastnik nie wykorzystał dobrej okazji w polu karnym.
Arsenal przebudził się w końcówce. W 80. minucie Gabriel wygrał pojedynek powietrzny i strzałem głową skierował piłkę do siatki. Sędziowie przez kilka minut analizowali, czy obrońca nie przekroczył przepisów, ale ostatecznie gol został uznany.
Na pięć minut przed końcem Mohamed Elneny oddał fenomenalny strzał z dystansu. Jose Sa nie zdołał zatrzymać tego uderzenia.
Egipcjanin ustalił wynik spotkania. Arsenal wyjeżdża z Grecji z solidną zaliczką przed rewanżem.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 8

11 mar 2021 | 22:58
0
Brawo odegard
11 mar 2021 | 22:59
Olympiakos miał 4 setki. 3 po bezpośrednich błędach obrony. Strzelili jednego gola.
Arsenal dominował cały mecz mając 2x więcej setek, ale i tak można mówić o farcie że wynik skończył się 3:1
0
11 mar 2021 | 23:04
0
Racja, skończyło się dzisiaj dobrze a mogło tak jak w niedzielę z Burnley albo jeszcze gorzej. Arteta każe swoim zawodnikom rozgrywać piłkę od bramkarza krótkimi podaniami chyba nie zdając sobie sprawy że nie ma do tego wykonawców, nic nie uczy się na błędach.
11 mar 2021 | 23:06
0
Nie wiem po co na siłe grają do tylu skoro nie idzie i stwarzają okazje przeciwnikom. Leno musi usiąść na ławkę na 2-3 spotkania.
11 mar 2021 | 23:03
0
Nice
12 mar 2021 | 05:18
No i super jesteśmy w dobrej sytuacji przed rewanżem .Gra nie wyglądała dobrze a jeszcze jak podarowuje sie takie bramki jak Arsenal to już w ogóle .Ceballos chyba udowodnił że jednak jest za słaby na Arsenal ta strata a jeszcze wczesniej w meczu z Benfica zrobił koszmarny błąd .
0
No i super jesteśmy w dobrej sytuacji przed rewanżem .Gra nie wyglądała dobrze a jeszcze jak podarowuje sie takie bramki jak Arsenal to już wogóle .Ceballos chyba udowodnił że jednak jest za słaby na Arsenal ta strata a jeszcze wczesniej w meczu z Benfica zrobił koszmarny błąd .
12 mar 2021 | 00:09
0
Guess who's back! Back again
11 mar 2021 | 23:46
0
Oficjalnie: TrialPSG został zbanowany podczas "live" z meczu ManUtd-Milan(najprawdopodobniej). Piszcie pod newsami komentarze "uwolnijcie TrialaPSG" tylko w taki sposób możecie go uratować. On was kocha. Kocha swoje konto i markę !