Cezary Kucharski nie patyczkuje się z Robertem Lewandowskim. "Aktualnie jest pupilkiem władzy"

Cezary Kucharski nie patyczkuje się z Robertem Lewandowskim. "Aktualnie jest pupilkiem władzy"
Lukasz Laskowski / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 10 kwi 2021 | 15:34
Kolejna odsłona konfliktu Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim. Były agent piłkarza Bayernu swoich racji bronił w rozmowie z "Interia Sport". Nie szczędził przy tym mocnych słów pod adresem "Lewego".
Spór Kucharskiego z Lewandowskim nabiera na sile. Jednym z kluczowych dowodów w tej sprawie są nagrania rozmów obu panów. Kucharski twierdzi, że zostały one zmanipulowane, przedstawiciele piłkarza odpierają te zarzuty.
Kucharski w rozmowie z "Interia Sport" przyznał, iż toczy ze swoim byłym klientem nierówną walkę. Jego zdaniem Lewandowski jest "pupilkiem władzy" i może liczyć na wsparcie ze strony machiny propagandowej.
- Nasza ekspertyza potwierdza to, co wielokrotnie mówiłem: że Lewandowski nagrania zmanipulował, że zachodziła wielokrotna ingerencja w taśmy, że nie mają one żadnej wartości. Bo są nieautentyczne - oznajmił Kucharski.
- Doceniam zorganizowaną akcję poszerzenia zarzutów przez tzw. obóz Lewandowskiego. Już kilka minut po wyjściu z prokuratury w mainstreamowych portalach ukazały się pierwsze teksty. Byłem nawet gwiazdą paska "Wiadomości" TVP. Czułem się więc jak VIP. I to wszystko zawdzięczam temu, że kiedyś byłem posłem Platformy Obywatelskiej, a mój przeciwnik procesowy jest aktualnie pupilkiem władzy - dodał.
Nie brakuje głosów, że spór, o którym rozpisują się media, jest niekorzystny wizerunkowo dla obu stron. Kucharski póki co nie myśli o polubownym rozwiązaniu konfliktu.
- Obecnie nie widzę takiej możliwości. Trudno bym sam z sobą negocjował kwotę, która została już wyliczona przez ekspertów na potrzeby postępowania sądowego. Jeżeli obóz Roberta Lewandowskiego chce zawrzeć z nami ugodę, niech przedstawi swoją racjonalną propozycję. Mówię o poważnej propozycji, nie zaś o stu złotych - zakończył.
Źródło: Interia Sport

Tabela ligowa - Bundesliga

STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 49

10 kwi 2021 | 15:44
(Edytowany)
Początkowo myślałem że zawsze wina leży po obu stronach i tak jest pewnie w tym przypadku, ale po każdym wywiadzie Kucharskiego coraz bardziej przekonuję się do opinii wielu osób że z nim jednak jest coś nie tak. On coraz bardziej przypomina mi typowego pasożyta.
0
Początkowo myślałem że zawsze wina leży po obu stronach i tak jest pewnie w tym przypadku, ale po każdym kolejnym wywiadzie Kucharskiego coraz bardziej przekonuję się do opinii wielu osób że z nim jednak jest coś nie tak. On coraz bardziej przypomina mi typowego pasożyta.
10 kwi 2021 | 15:37
0
Nooo jak już politykę w ich spór włączył to chyba nie da się upaść niżej
10 kwi 2021 | 17:14
0
Wiesz... Gdy na pasku TVP pojawia się oskarżenie w Twoją stronę to trudno nie stwierdzić, że ktoś jest "pupilkiem". W cudzysłów, bo jak większość zostanie przeżuty przez władzę i wypluty, gdy nie będzie już tak błyszczał.
10 kwi 2021 | 17:35
0
Może cię co ominęło, ale o tej sprawie jest głośno od pół roku, jak nie dłużej. Kucharski zwyczajnie bawi się w cyniczne gierki i jak każdy platfus - kiedy tylko wymiar sprawiedliwości zajrzy mu w oczy, zaczyna się miotać i krzyczeć, że to wszystko jest polityka i że to władza chce go zniszczyć. Żałosny typ.
10 kwi 2021 | 18:58
0
Ty lepiej się martw dzbanie o swoich "prawych" idoli - jak stracą koryto to wszyscy pójdą siedzieć. Tak w Polsce po 89 nie kradł nikt.
10 kwi 2021 | 23:07
0
Nie strasz, nie strasz bo się...
11 kwi 2021 | 00:08
0
Cóż, tak po prostu będzie :)
10 kwi 2021 | 16:11
0
Teraz wina opcji politycznych 🤦‍♂️ jpdle co za dzban
10 kwi 2021 | 16:41
0
Od jakiej partii rządzącej by nie odebrał I tak by nie dogodził. Ja mimo że jestem anty Pis-owcem to wcale się nie dziwie że odebrał to odznaczenie, kto by nie rządził i kto by jej nie wręczył jakiejś części społeczeństwa by nie pasowało.
10 kwi 2021 | 17:18
0
Wiadome, że zasłużył na jakieś odznaczenie, temu nikt normalny nie zaprzecza. Problem w tym, że widzieliśmy już ludzi odmawiających, a nawet oddających te medale, bo nie chcą mieć autografu Adriana nawet na notatce z wręczenia odznaczenia. Tylko, że Lewandowski mieszka w Niemczech, tam zarabia i nawet po zakończeniu kariery piłkarskiej zapewne tu nie wróci... Więc ma wybaobane na sytuację w kraju.
10 kwi 2021 | 16:09
0
Nie uwierzycie, przeczytałem ten tekst na głos, mój pies się przy tym zrzygał.
10 kwi 2021 | 16:11
0
chujowe. wypierdalaj.
10 kwi 2021 | 18:27
0
Po co tyle agresji, to tylko pies, nic za to nie mogę.
10 kwi 2021 | 16:25
0
Mega chujowe!!!
10 kwi 2021 | 16:46
0
a ja rybkom i tez
10 kwi 2021 | 16:11
0
Komentarz usunięty
10 kwi 2021 | 17:15
0
No. Zostanie skazany tak jak Tusk i inni, którzy mieli siedzieć... Oh wait.
10 kwi 2021 | 17:31
0
kucharski to nie tylko kanalia ale super swinia . taki typ gotowy jest podpisac pakt z diablem by osiagnac zysk . niestety zle ,bardzo zle widze przyszlosc tego buca .
10 kwi 2021 | 16:46
(Edytowany)
Zamknij już ryj karierowiczu zajebany
0
Zamknij już ryj karierowiczu zajebany
10 kwi 2021 | 18:27
0
No tak, kolejny niewinny bidulek z PO prześladowany przez ten okropny reżim pisowski - LOL
10 kwi 2021 | 22:09
0
Platformy Obywatelskiej nienawiść do Polski !

Jak bardzo można nienawidzić Polskę i wszystko co polskie wielokrotnie udowodnił Donald Tusk - pierwszy premier, który w czasie trwającej kadencji Platformy Obywatelskiej uciekł w ramiona niemieckiej kanclerz. Uciekł po tym, gdy wyciekły nagrania z restauracji „u Sowy”, gdzie biesiadowali najwyżsi funkcjonariusze rządu koalicji PO-PSL - i to biesiadowali pod ochroną szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA) Pawła Wojtunika! Okazało się, że tworzone przez Platformę Obywatelską do spółki z PSL państwo jest coraz bardziej teoretyczne, a rządzący to kupa meneli - włącznie z szefem dyplomacji dającym rady, jak „zerżnąć” urzędniczkę, żeby ta się nie skarżyła na burdel w ambasadzie RP w Waszyngtonie…

Ujawnione na nagraniach mafijne metody rządzenia państwem szczęśliwie zostały przerwane w 2015 roku, choć po koalicji PO-PSL pozostał wielki ch…, d…. i kamieni kupa – jak to lapidarnie określił minister spraw wewnętrznych w tzw. rządzie Tuska. Nie będę przypominać wszystkich mafijnych metod zarządzania państwem, lecz wystarczy że wspomnę słynną umowę gazową z Rosją – zawartą już po zamachu pod Smoleńskiem. Gdy dodam, że koalicja PO-PSL nie odważyła się tej umowy z Rosją podpisać za życia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który otwarcie przyznał, że ją zaskarży do Prokuratury – to jawna część tej umowy wskazuje, że przynajmniej premier i wicepremier Pawlak powinni już dawno siedzieć w więzieniu!

Umowę z 2010 roku podpisano do 2030 roku i przy cenie za gaz ca. 30% wyższej niż za gaz sprzedawany Niemcom! Umowę skorygowano dopiero po interwencji Unii Europejskiej! Mimo to szczodry tandem Tusk-Pawlak podarował Gazpromowi 1,2 mld zł z tytułu wygranego arbitrażu i zwolnił Gazprom z opłat za tranzyt gazu przez Polskę do Europy! I to na 10 lat! Straty roczne Polski z tego tytułu to 2 mld zł x 10 lat, czyli 20 mld zł w podarunku dla Putina! I to wkrótce po zamachu pod Smoleńskiem i oddaniu Rosji śledztwa, wraku i czarnych skrzynek, gdyż Donald Tusk nie kiwnął palcem w tej sprawie. Mało tego! Tusk zgodził się z Rosją, że samolot wojskowy z prezydentem Polski i najwyższymi dowódcami wojska i marynarki wojennej na pokładzie…odbywał lot cywilny do Smoleńska (sic!).

Ucieczka Tuska do Brukseli, pokrzyżowała proceder Platformy Obywatelskiej, realizującej plan Angeli Merkel i Władymira Putina likwidacji Polski. Namaszczona przez Tuska na premiera Ewa Kopacz, potrafiła tylko bardziej skompromitować rząd RP, zgadzając się na wszystko co jej Niemcy nakazali: w listopadzie 2014 zgodziła się na pakiet klimatyczny, a w 2015 na przyjęcie 100 tys. imigrantów! Odnosząc się do pierwszej kwestii ekspert ds. energetyki prof. Władysław Mielczarski zauważył, że z powodu wejścia w życie pakietu w najlepszym scenariuszu ceny energii dla odbiorców końcowych w Polsce wzrosną o ok. 30 proc., bez uwzględniania inflacji. Natomiast w drugim przypadku – ówczesny rzecznik rządu Ewy Kopacz Cezary Tomczyk publicznie stwierdził, że "Polska jest w stanie przyjąć każdą liczbę uchodźców”…

Dziś ten sam Tomczyk, ale już w roli szefa klubu odciętej od koryta Koalicji Obywatelskiej łże na całą Polskę, że system szczepień „na naszych oczach się zawalił”, a „szczepionki leżą w lodówkach, zamiast szczepić setki tysięcy ludzi”!

Bezczelne łgarstwa Tomczyka to następstwo wcześniejszego szczepienia się Szymona Hołowni - konkurenta Platformy Obywatelskiej do polskiego koryta. Okazało się, że alter ego piosenkarza Cwynkara z Misia Barei, wykorzystał błąd systemu rejestracji szczepień i pokazał swój niewątpliwy talent w walce hien o dostęp do szczepionek poza kolejnością. Hołownia- cudowne dziecko TVN zdołał się bowiem zaszczepić na „krzywy ryj”, jak wszyscy notable tej stacji! Wprawdzie błąd w systemie został szybko naprawiony, ale takie hieny jak Tomczyk tylko czekają, by rzucić się Polsce do gardła, wieszcząc kolejny raz „zawalenie się sytemu”…

Jak naprawdę działa polski system szczepień można łatwo skonfrontować z opiniami europejskich mediów na temat dzisiejszej Polski. Die Welt pisze: "W rzeczy samej żaden z głównych krajów UE nie szczepi się tak szybko jak Polska" zaś Tagesspiegel” dodaje: „Grupa Wyszehradzka z Polską na czele ma w czasie pandemii dla stabilizacji gospodarczej Niemiec znacznie większe znaczenie niż Chiny. Polska jest przykładem cudu gospodarczego”....

„Wszyscy mówią o Chinach, a przecież cztery kraje UE na Wschodzie Europy są ważniejsze dla stabilizacji niemieckiej gospodarki w czasach pandemii koronawirusa” – pisze Christoph von Marschall w Tagesspiegel.

Trzeba bardzo nienawidzić Polski, by na przekór opiniom niemieckiej prasy wypowiadać takie brednie, jakie wypowiada Cezary Tomczyk, do wtóru z Tuskiem, który nie potrafi ukryć swojej frustracji na kolejnym stołku ofiarowanym mu przez Angelę Merkel. Wyrazem zwierzęcej nienawiści Platformy Obywatelskiej do Polski jest także wypowiedź jej aktualnego wodza Borysa Budki, który zapowiada likwidację Polski, gdy totalna opozycja dojdzie do władzy. Wtedy zlikwidowane zostaną wydziały teologiczne i historyczne na wyższych uczelniach – obiecuje Budka. Bo po co komu teologia w państwie opanowanym przez szatana? Bo po co komu historia Polski, gdy Polska zniknie z mapy świata, wchłonięta przez Niemcy, jako siedemnasty land RFN?

Czy kogoś jeszcze dziwi że gdy z badań niemieckiej opinii publicznej wynika, że koalicja CDU/CSU i SPD mocno traci poparcie z powodu klęski zarządzania pandemią - Niemcom (za których pieniądze 20 lat temu powstała Platforma Obywatelska) na pomoc przychodzi Agnieszka Pomaska? Pomaska bezczelnie łże, że Polacy mają szczepionki, bo dobrzy Niemcy się z nami podzielili (sic!). Umysłowe zniewolenie posłanki Platformy dowodzi, że gdyby Polską rządziła Koalicja Obywatelska – mieszkańcy polskiego landu czekali by na szczepienia, aż się Niemcy zaszczepią! Nadal nie byłoby w Polsce szczepionek - tak jak za czasów Kopaczyny, gdy Europę zaatakowała świńska grypa...

Domaganie się przez europosłów Koalicji Obywatelskiej, by UE nałożyła sankcje na Polskę to nie przypadek: to wielki plan likwidacji Polski, zapoczątkowany już w 1990 roku, gdy na masową skalę likwidowano polskie przedsiębiorstwa a Polaków wyrzucano na bruk bez żadnej rekompensaty. Ten wielki plan był marzeniem największych komunistów, którzy już po zakończeniu II Wojny Światowej zamierzali zlikwidować Polskę i wcielić ją do Związku Sowieckiego, jako 17 Republikę… Niestety dla komunistów – nie mieli oni w swoich szeregach tak bardzo nienawidzących Polski i polskości osobników jak posłowie Platformy Obywatelskiej: Donald Tusk, Cezary Tomczyk, Borys Budka, Agnieszka Pomaska, Halicki, J. Lewandowski, Szczerba, Joński, Kierwiński, itd
10 kwi 2021 | 20:38
0
Odezwał się przeciętny piłkarzyk i ...ujowy menadżer xD
10 kwi 2021 | 18:55
0
Jemu tez przeszkadza ten Order od Dudy ?
10 kwi 2021 | 17:10
(Edytowany)
Peoki chciały dymać wszystkich ale Lewy jednak nie miał na to ochoty.Stąd ten spór
0
Peoki chciały posuwać wszystkich ale Lewy jednak nie miał na to ochoty.Stąd ten spór
10 kwi 2021 | 17:46
0
Chłopie on tyle zarobi w godzinę co Ty przez pół roku. LEWY nie ma żadnego interesu się z Tobą kopać
10 kwi 2021 | 21:00
0
Niestety ma.... To nie Kucharski jest gwiazdą reklam, wzorem dla młodzieży itp itd. Wizerunkowo straci tylko i wyłącznie Lewandowski.

Kucharski nie ma już nic do stracenia.
10 kwi 2021 | 20:10
0
Pewny siebie cyniczny bandyta wie, że przy pomocy sobie POdobnych członków sekty bezmiaru bezprawia i niesprawiedliwości może wydoić dużo kasy do podziału dla siebie i sekty. W kraju gdzie prokuratorzy i sędziowie ochraniają niemieckich nazibandytów nawołujących do mordowania Polaków, korzystny wyrok dla szantażysty to oczekiwana, zwyczajna normalność.
10 kwi 2021 | 20:03
0
No jasne że sam nie usiądzie do Romów bo liczy na niszczenie pijaru Lewego tak żeby Lewemu bardziej opłacało się zapłacić niż dalej to ciągnąć (biorąc pod uwagę straty w kontraktach) ale typ się przeliczył i Lewy (czy jego prawnicy) głupi nie są odcięli Lewego on robi swoje oni swoje i koniec tematu.
PS nadal to do robi Kucharski to santaz i Teraz wmieszanie polityki bo odebrał Lewy medal. Tfu na ciebie medo
10 kwi 2021 | 20:25
0
Pamietam....ze 2 dekady temu...pilkarzy ogarnela mania naklejania plastra na nos,niby latwiejsze oddychanie..itd...bla..bla..bla
owy plaster byl nawet dostępny w czy tam innyn badziewiu... W magazynie polkarskim poproszono bohatera artykulu o wyjasnienie owego tredu...jako,ze sam stosowal owa praktyke
przyznal....ze hahah nakleil zwykly lekarski gdyz obecnie jest to modne...
wiem ze sa wsrod was ci co pamietaja...
nasuwa sie wiec pytanie.... jakie ja mam miec zdanie o tym panu?
a no takie,ze swoja prostota przebil niejednego....to co dzis prezetuje jest zalosne...
spotykajac go na ulicy
chetnie bym mu zajebal liscia...
ale zaraz poleci na psy....
taki o to czarek...
10 kwi 2021 | 22:05
0
On qrwa jak KAŻDY POLITYK Z PO ,jak bacisko nad DUPSKIEM WISI -to atak polityczny.
Godny pożałaowania człowieczek.
10 kwi 2021 | 19:46
0
Pewnie nigdy się nie dowiemy jak to było... to co wiemy to to ze Robert nie chciał zapłacić umówionych pieniędzy kucharskiemu za nowy kontrakt, tak to działa i wiedział jak się z nim dogaduje. Robertowi mało tych 40 baniek było i chciał wiecej, zarobas i tyle, do tego nagrywać z zamiarem wizyty w prokuraturze? Nie chce oceniać ale jeden tutaj najpierw się nie wywiązał z umowy a na chęć załatwienia sprawy prywatnie przyszedł z mikrofonem. Frajer? Nie mi oceniać, poczekamy na wyrok w tej sprawie, szkoda ze faktycznie robi się z tego polityczne bagienko bo kurwa kucharski był w po a wiadomo ze nasza super uczciwa, przyzwoita i niekradnąca władza obajtków się do nich dobiera nieudolnie od 5 lat. Sprawiedliwy wyrok mało prawdopodobny
10 kwi 2021 | 22:08
0
Juz mu ugoda w glowie 😂 a kto ci Czarek zaproponuje ugode 🤣 najpierw prubijesz wymusic kaske jak sie nie da to lecisz do zaprzyjzinionej niemieckiej gazetki i prubujesz zastraszyc Lewego falszywymi opowiesciami teraz chcesz ugoty za to ? A tak wogule to polityczna zemsta nagle sie stala. Jak zes taki pewny to do sondu prosze jak ci sie nie podoba polski to do niemieckiego prosze jak masz dowody na co ty czekasz poczciwy czlowieku.
10 kwi 2021 | 23:32
0
Lewandowski jest pupilkiem Polaków a Kucharski lewaków i liczy że dzięki poparciu lewackiej kasty sędziowskiej uda mu się okraść Lewandowskiego.

Tabela ligowa - Bundesliga

STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN