Chciał zrobić "skorpiona", a trafił w twarz rywala. Bolesne zagranie w meczu Premier League [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 20 wrz 2020 | 17:16
Drużyna Newcastle United przegrała z Brighton w meczu 2. kolejki angielskiej Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3 (0:2).
Pierwsza bramka padła już w 4. minucie gry. Wówczas sędzia podyktował rzut karny, a jedenastkę na gola zamienił Maupay. Nie minęły trzy minuty, a ten sam zawodnik po raz drugi trafił do siatki. Tym razem Francuz wykorzystał podanie Leandro Trossarda. Sędzia początkowo nie uznał bramki, ale po analizie systemu VAR zmienił decyzję.
Gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale ich wysiłki nie przyniosły efektu. Za to kolejny cios zadali przyjezdni. W 83. minucie wynik spotkania ustalił Connolly. 20-letni napastnik znalazł się w polu karnym i przymierzył przy słupku, nie dając szans golkiperowi Newcastle.
W 89. minucie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Yves Bissouma w walce o piłkę chciał zrobić tzw. "skorpiona". Malijczyk nie trafił jednak w futbolówkę, za to podeszwa jego buta wylądowała na twarzy Jamala Lewisa.
Sytuacją zajął się system VAR. W efekcie sędzia sięgnął po czerwoną kartkę. Ekipa Brighton kończyła więc mecz w osłabieniu, ale wynik nie uległ już zmianie.
"Sroki" po dzisiejszej porażce na swoim koncie mają trzy punkty. Piłkarze Brighton mogą pochwalić się takim samym dorobkiem.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 39

21 wrz 2020 | 01:04
0
Z NOS PĘDZEL MU ZROBIŁ
21 wrz 2020 | 00:08
0
Ewidentne czerwo... Nie wierzę, że przez przypadek tak wysoko podniósł nogę, wiedząc że ma rywala wręcz przyklejonego do siebie. Jeszcze bezmyślny kretyn sam się wywrócił.
0
kiedy wszędzie słyszysz że czarni wcale nie są bezmyślnymi dzikusami i postanawiasz udowodnić że to nieprawda
0
Neymar to by do końca życia na wózku jeździł po takim.
20 wrz 2020 | 19:34
0
Do końca następnej kolejki by się turlał.
20 wrz 2020 | 19:35
0
No, hops hops, dawać minusiki.
20 wrz 2020 | 21:04
0
Jako że jestem dobrym i pomocnym obywatelem to pomogę i dam minusika, twoje prośby nie idą na marne :) Mogę coś jeszcze dla ciebie zrobić?
0
Mylisz mnie ze swoim fach kolega którego pakujesz w przedziałek.
22 wrz 2020 | 11:16
Ja się nigdy nie mylę, ale widzę, że samotność znowu zaczęła ci doskwierać, czyżby pikachu94 cię rzucił?
0
Ja się nigdy nie mylę w odniesieniu do śmieci twojego pokroju, ale widzę, że samotność znowu zaczęła ci doskwierać, czyżby pikachu94 cię rzucił, że tak rozgłosu szukasz?
23 wrz 2020 | 01:55
0
Gie widzisz bo ryjesz cały czas w nosem w rowach „kolegom”
23 wrz 2020 | 12:36
0
Naucz się pisać po polsku, debilu.
23 wrz 2020 | 23:40
0
Naukowcu ty nasz od literówek i rycia nosem w rowach męskich.
24 wrz 2020 | 12:39
0
Tak sobie tłumacz głupotę i brak umiejętności pisania, debilu bez szkoły.
24 wrz 2020 | 23:59
0
I pulsowania sobie na „dorobek” patafianski
25 wrz 2020 | 00:46
0
Naucz się pisać po polsku, debilu bez szkoły.
25 wrz 2020 | 03:18
Naucz się czegoś nowego. Nudzisz, jelopie.
0
Naucz się czegoś nowego, baranku. Nudzisz, gostek.
25 wrz 2020 | 11:27
0
Dla ciebie głupku bez szkoły jestem Pan Gościu, znaj swoje miejsce plebsie.
25 wrz 2020 | 22:30
0
pan gosciu, znaczy chuj.
26 wrz 2020 | 05:55
0
Pilnuj języka plebsie, bo znowu bana wyłapiesz, już ja się o to postaram.
26 wrz 2020 | 16:05
0
Wiemy. Kablujesz, szczochu.
26 wrz 2020 | 18:45
0
Jedyne co wiesz, to to jakim jesteś zerem, stąd te twoje ciągłe zaczepki. Na ulicy nikt na ciebie uwagi nie zwraca, jedynie na ciebie plują, a tu chcesz się zrobić na kogoś fajnego, no ale to tak nie działa, tylko pokazujesz dlaczego na ciebie plują, byłeś, jesteś i zawsze będziesz zerem, kimś kogo można jedynie ocharać dla zabawy.
26 wrz 2020 | 18:57
0
! wiem na pewno jedno. twój leb i ceglowka!
27 wrz 2020 | 01:05
0
Nie, ty nie wiesz nic, bo jesteś zbyt durny, poza tym naucz się pisać po polsku, debilu bez szkoły.
27 wrz 2020 | 02:51
I plusik i minusik i tak dalej i tym podobne...
Gadasz jak Gomułka.
Spierdalaj
0
I Lacha!
27 wrz 2020 | 07:28
0
Hrrrr tfu! I strzał za 100 punktów w oko debila. Jak ci będzie spływać po policzku to wystaw jęzor i to zliż. Fuj ohydny jesteś i to nie tylko z wyglądu.
20 wrz 2020 | 21:55
0
Haha nie wiem czemu Cie tak minusują :) Ja tam się uśmiechnąłem i coś jest w tym ci piszesz :)
21 wrz 2020 | 14:08