Chelsea straciła punkty na własnym boisku. Gol 20-letniego wychowanka [WIDEO]

Mitch Gunn/Shutterstock
Chelsea FC zremisowała przed własną publicznością z Leicester City 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu drugiej kolejki Premier League.
Gospodarze objęli prowadzenie na Stamford Bridge już w 7. minucie spotkania. Wówczas Mason Mount zdecydował się na oddanie strzału tuż zza linii pola karnego. 20-latek mocnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali.
Ekipa "Lisów" zdołała doprowadzić do wyrównania w 67. minucie. James Maddison dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego, a Wilfred Ndidi głową trafił w prawy górny róg.
Podopieczni Franka Lamparda w tym sezonie nie wygrali jeszcze w lidze - przed tygodniem ulegli Manchesterowi United, a teraz zanotowali remis. Obecnie z dorobkiem tylko jednego punktu plasują się na piętnastej pozycji w tabeli angielskiej ekstraklasy.
Mistrzowie Anglii z 2016 roku uzbierali z kolei dwa "oczka", co obecnie daje im dwunastą lokatę.