Chelsea straciła punkty na własnym boisku. Gol 20-letniego wychowanka [WIDEO]

Mitch Gunn/Shutterstock
Autor: Daniel Makarewicz 18 sie 2019 | 19:24
Chelsea FC zremisowała przed własną publicznością z Leicester City 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu drugiej kolejki Premier League.
Gospodarze objęli prowadzenie na Stamford Bridge już w 7. minucie spotkania. Wówczas Mason Mount zdecydował się na oddanie strzału tuż zza linii pola karnego. 20-latek mocnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali.
Ekipa "Lisów" zdołała doprowadzić do wyrównania w 67. minucie. James Maddison dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego, a Wilfred Ndidi głową trafił w prawy górny róg.
Podopieczni Franka Lamparda w tym sezonie nie wygrali jeszcze w lidze - przed tygodniem ulegli Manchesterowi United, a teraz zanotowali remis. Obecnie z dorobkiem tylko jednego punktu plasują się na piętnastej pozycji w tabeli angielskiej ekstraklasy.
Mistrzowie Anglii z 2016 roku uzbierali z kolei dwa "oczka", co obecnie daje im dwunastą lokatę.

0
Hahahahaha i macie tego waszego zbawcę Franka Lamparda. Gościu zostanie zwolniony jeszcze w tym sezonie!
18 sie 2019 | 20:29
0
Dostał od klubu 2 sezony "spokojnej pracy"
18 sie 2019 | 20:48
0
Wszyscy dostają spokojną pracę. Conte mistrza zdobył a pozniej poleciał. Jak ekipa Lamparda będzie zajmowała dolne rejony to nikt nie będzie patrzył na to jakie obietnice były przed sezonem.
18 sie 2019 | 22:23
0
Dokładnie tak jak z Zidane, wygrywał LM to miał spokojną prace, a teraz musi uważać by się nie potknąć
18 sie 2019 | 19:55
0
Tak jak przewidywałem - obrona przed utrzymaniem w tym sezonie.
18 sie 2019 | 19:38
0
Szkoda,ze nie wykorzystali sytuacji z pierwszej polowy,moglo sie skonczyc 2,moze 3:0,by bylo po meczu..w 2 polowie zabraklo sil,lester rozegralo znakomita 2 polowe.Maddison bardzo dobry wystep,mimo jednej patelni jaka mial,mogl dac zwyciestwo Lester.Czekam na mecz z Norwich,rowniez bedzie ciezko,w premierleague nie ma slabych zespolow,sami zobaczcie na wyniki,sheffield pokonuje crystal palace.Bedzie to sezon pelen niespodzianek!
18 sie 2019 | 19:37
0
Pierwszy kwadrans należał dla niebieskich , później już trochę gorzej to wyglądało. Szczególnie w drugiej połowie kiedy lisy wrzuciły presing to chłopaki zaczęli się delikatnie gubić . Nie ma co oczekiwać złotych gór , Franek jest świeżakiem , a PL silna jak nigdy . Jak dla mnie jakieś 8-10 miejsce w tym sezonie .
18 sie 2019 | 19:32
0
Po meczu z Liverpoolem spodziewałem się czegoś więcej. Chelsea zagrała gorzej niż z United z którymi przegrali 4-0. Niech sie cieszą, że wyrwali remis. Lampard niech lepiej ogarnie zespół. Na plus Jorginho i Mason Mount. Kante bezbarwny.
18 sie 2019 | 19:36
0
Trochę biegania i zmęczenia było z liverpoolem przez 120minut.. Początek bedzie ciężki nie zaprzeczam, ale wszystko się ułoży.
18 sie 2019 | 22:10