Chelsea w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Skromna wygrana z drużyną Michała Helika [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 11 lut 2021 | 22:52
Chelsea awansowała do ćwierćfinału Pucharu Anglii. Drużyna Thomasa Tuchela wygrała na wyjeździe z Barnsley 1:0.
Niemiecki szkoleniowiec dał szansę kilku rzadziej ostatnio wykorzystywanym piłkarzom. W bramce Chelsea pojawił się Kepa, w obronie zagrał Emerson Palmieri, a w pomocy kolejną okazję do gry otrzymał Billy Gilmour.
Jedynego gola dla Chelsea strzelił Tammy Abraham. Anglik strzałem z bliska zakończył składną akcję całego zespołu.
W pierwszym składzie Barnsley pojawił się Michał Helik. Polak spędził na boisku cały mecz. Był to dla niego już 28 występ w barwach angielskiego klubu.
W ćwierćfinale poza Chelsea zagrają Southampton, Everton, Sheffield United, Leicester City, Manchester City, Manchester United i Bournemouth.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
A jak popatrzeć na statystyki to wręcz męczarnia i fart...
11 lut 2021 | 22:53
0
piękny to był mecz, całe te
11 lut 2021 | 22:54
0
Gol ze spalonego i to sporego ! Ale w 1 połowie tez powinien być karny na Abrahamie po powtórkach. Ale ten spalony to spory błąd liniowego. Brava dla gospodarzy za walkę byli d zespołem dużo
lepszym. Bardzo nudny mecz w naszym wykonaniu . Kepa mnie zaskoczył i coś bronił do tego wyjął setkę instynktownie. Słabo Zajesz dla mnie niestety tak samo Pulisci niewidoczni. motm ABRAHAM strzelił i do tego obronił bramke za Kepe . Bravo za awans i to tyle . Alonso jak zwykle mógł pomóc w zdobyciu gola rywalom dobrze ze go zmienił Tomek. Moim zdaniem Chelsea trzeba kogoś kreatywnego w środku pola takiego jak kiedyś Fabregam wtedy było by latwiej a tak głównie mamy defensywnych pomocników.
Pozdro dla wiernych kibiców Cfc.
11 lut 2021 | 22:57
0
Później pokazali lepszą powtórkę, nie było spalonego.
11 lut 2021 | 23:05
0
Oglądałeś mecz ? Spalony metrowy
11 lut 2021 | 23:07
0
Oglądałem cały mecz wraz z powtórką, którą pokazali jakieś 15 minut po bramce z innego ujęcia kamery wraz z naniesionymi liniami. Nie było spalonego.

Edit: do momentu aż zobaczyłem naniesione linie też myślałem, że był spalony.
11 lut 2021 | 23:18