Chelsea wypunktowana przez... sieć pizzerii. Zaskakujący komentarz w mediach społecznościowych

Chelsea wypunktowana przez... sieć pizzerii. Zaskakujący komentarz w mediach społecznościowych
Źródło: MB Media / PressFocus
Autor:Michał Boncler25 Wrz 2023 | 10:55
W niedzielę Chelsea zanotowała kolejną porażkę w tym sezonie, przegrywając 0:1 z Aston Villą. Słabą formę klubu wyśmiała nawet jedna z brytyjskich sieci pizzerii.
Podopieczni Mauricio Pochettino nie notują najlepszego wejścia w sezon. W sześciu spotkaniach obecnej kampanii Premier League odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo. Z trudem wyszarpali wygraną z Wimbledonem w inauguracyjnym meczu Pucharu Ligi Angielskiej, dodatkowo nie grają w europejskich pucharach.
Dalsza część tekstu pod wideo
Choć od maja ubiegłego roku, kiedy "The Blues" zmienili właściciela, na transfery wydano kilkaset milionów euro, gra drużyny nie poprawiła się. W szczególności zawodzi formacja ofensywna. Ostatniego gola w oficjalnym spotkaniu piłkarzom udało się strzelić... jeszcze w sierpniu.
Nic dziwnego, że słabą formę londyńczyków wyśmiewają eksperci i komentatorzy. Prawdopodobnie nikt w klubie nie spodziewał się jednak komentarza w mediach społecznościowych ze strony jednej z czołowych brytyjskich sieci pizzerii, która wypunktowała indolencję Chelsea w ataku.
- Dostarczyliśmy około 852 609 pizz, odkąd Chelsea strzeliła gola po raz ostatni - napisał administrator profilu Domino's Pizza na Twitterze, odpowiadając na wpis Chelsea informujący o zdobyciu bramki przez Olliego Watkinsa w starciu Aston Villi z "The Blues".
Szansę na zakończenie niechlubnej passy londyńczycy będą mieli już w środę, gdy w kolejnym meczu Carabao Cup zmierzą się z Brighton & Hove Albion. Z kolei następne ligowe starcie, w którym Chelsea zagra przeciwko Fulham, jest zaplanowane na 2 października.
Źródło: Twitter

Dyskusja 0