Chicharito naraził się meksykańskim fanom. Cisnął flagą swojego kraju na ziemię

Chicharito naraził się meksykańskim fanom. Cisnął flagą swojego kraju na ziemię
Bukharev Oleg / Shutterstock.com
Autor: Tomasz Bratkowski 03 Sie 2022 | 22:48
Javier "Chicharito" Hernandez wywołał skandal, ciskając flagą Meksyku na ziemię. Tym samym nie pomógł sobie w dyskusji na temat tego, czy należy mu się powrót do reprezentacji narodowej.
Javier Hernandez, czyli "Chicharito", były napastnik takich klubów jak Manchester United czy Real Madryt, jest jednym z najbardziej znanych meksykańskich piłkarzy. Mimo tego obecny piłkarz Los Angeles Galaxy od 2019 roku nie znajduje miejsca w kadrze narodowej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Będący selekcjonerem Gerardo "Tata" Martino nie kwapi się do powołania Hernandeza. Mówił, że pomija go z względów pozasportowych. W tym roku Meksykanie debatowali jednak, czy "Chicharito" nie powinien wrócić do reprezentacji, by pomóc jej na MŚ w Katarze.
Meksyk na mundialu zagra w grupie z Polską, Arabią Saudyjską i Argentyną. Wygląda na to, że Hernandez nie będzie straszył "Biało-czerwonych". Właśnie do sieci trafiło wideo, na którym ciska na ziemię flagę Meksyku.
Jak widać na nagraniu z serwisu TikTok, "Chicharito" składał autografy kibicom. Nie zamierzał jednak podpisać się na fladze, więc wziął ją i błyskawicznie upuścił.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Diario Ole

Dyskusja 6