Ciro Immobile dogonił Roberta Lewandowskiego w klasyfikacji Złotego Buta. Trzy gole Włocha

Marco Iacobucci / shutterstock.com
Lazio pokonało na wyjeździe 5:1 (1:1) Hellas Werona w niedzielnym meczu 36. kolejki włoskiej Serie A.
Trzy gole dla Lazio strzelił Ciro Immobile. Dzięki temu dogonił Roberta Lewandowskiego w klasyfikacji Złotego Buta. Obaj mają na koncie po 34 gole.
Należy się liczyć z tym, że Immobile ostatecznie przegoni kapitana reprezentacji Polski. Lazio ma przed sobą jeszcze dwa ligowe mecze - z Brescią i Napoli.
W zespole Hellas epizod zaliczył Mariusz Stępiński. Polak pojawił się na boisku w 87. minucie.
W innym niedzielnym spotkaniu SPAL zremisował u siebie 1:1 z Torino. W barwach gospodarzy cały mecz rozegrali Bartosz Salamon i Thiago Cionek, obaj zobaczyli po żółtej kartce. W 58. minucie spotkania na boisko wszedł trzeci Polak, Jakub Iskra, dla którego był to debiut w Serie A.
Nie zagrali za to Sebastian Walukiewicz i Łukasz Teodorczyk. Pierwszy przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Cagliari, drugiego nie było w kadrze Udinese. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu polskiego napastnika 1:0.
Marcin Karbowski26 Jul 2020 · 21:49