Coraz bliżej sensacyjnego powrotu do Juventusu. Możliwe zaskakujące domino transferowe

Coraz bliżej sensacyjnego powrotu do Juventusu. Możliwe zaskakujące domino transferowe
Ettore Griffoni/Pressfocus
W zimowym okienku Juventus może dokonać zaskakujących zmian w linii ataku. O szczegółach poinformował dziennik "La Gazzetta dello Sport".
Według doniesień włoskiej prasy do zmiany klubu powoli szykuje się Samuel Iling-Junior. Skrzydłowy dotychczas wystąpił w 22 spotkaniach "Juve", notując jedną bramkę i trzy asysty.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dziennikarze przekazali, że to wystarczyło, aby 20-latek przykuł uwagę innych klubów. Ekipy z Premier League mają być gotowe pozyskać Ilinga-Juniora za około 20 mln euro.
Jego następcą w stolicy Piemontu może zostać Federico Bernardeschi. Dziennik "La Gazzetta dello Sport" przekazał, że turyńczycy poważnie rozważają ponowne zatrudnienie 29-latka.
Bernardeschi reprezentował barwy "Bianconerich" w latach 2017-2022. W sumie rozegrał w tym klubie 183 mecze, w których zaliczył 12 bramek i 24 asysyt.
Zawodnik Toronto FC mógłby dołączyć do Juventusu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. W takim wypadku dopiero po zakończeniu sezonu "Stara Dama" pozyskałaby nowego skrzydłowego, który na stałe zastąpiłby Ilinga-Juniora.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos03 Dec 2023 · 21:52
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Przeczytaj również