Cracovia. Michał Probierz rozczarowany meczem z Legią Warszawa. "Wyglądaliśmy fatalnie"

Michał Probierz rozczarowany meczem z Legią Warszawa. "Wyglądaliśmy fatalnie"
asinfo
Autor: Tomasz Ustroń 22 wrz 2019 | 21:12
Trener Cracovii Michał Probierz był mocno zawiedziony przegraną u siebie z Legią Warszawa 1:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.
"Pasy" doznały w ten sposób trzeciej porażki w sezonie i spadły na piątą lokatę.
- Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten mecz. Szczególnie w trakcie pierwszych 30 minut wyglądaliśmy fatalnie i byliśmy zbyt bierni. Zmieniliśmy ustawienie i przez moment drugiej połowy wyglądało to lepiej - wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu Legii.
- Jablonsky wszedł i był totalnie nierozgrzany. To dla zawodnika trudna sytuacja. Drugi gol to kuriozum, niczym w meczu trampkarzy. Wydawało się, że jest już po meczu, ale wróciliśmy do gry. Zabrakło nam werwy, aby ktoś pociągnął i zmusił rywala do błędów. W pierwszej połowie mieliśmy zaledwie 71 procent celnych podań. Jeśli niektórzy zawodnicy chcą się pokazać i wejść na wyższy poziom, to właśnie w takich meczach - podkreślił szkoleniowiec "Pasów".
- Datković ma problem z kolanem i wygląda to na poważny uraz. Prawdopodobnie wypadnie na najbliższy tydzień, a możemy ocenić dopiero po rezonansie. Na szybko nie da się postawić diagnozy - dodał na koniec Probierz.
(za legia.com)
Źródło: asinfo.