Cristiano Ronaldo huknął z rzutu wolnego! Gol Portugalczyka odwrócił losy spotkania [WIDEO]

Screen Twitter
Cristiano Ronaldo zdobył kolejną bramkę dla Al-Nassr. Tym razem Portugalczyk trafił z rzutu wolnego, a jego zespół wygrał 2:1 (0:1) z Abhą.
Al-Nassr miało dziś niemałe problemy. Abha atakowała rywali od samego początku, co mogło poskutkować golem już w 7. minucie. Ostatecznie jednak trafienie zostało anulowane przez VAR.
Niemniej goście wyszli na prowadzenie w 26. minucie, gdy trafił Abdulfattah Adam. Tym samym jeden z najgorszych zespołów w lidze prowadził z faworytami do przerwy.
Sytuacja nie zmieniła się od razu po rozpoczęciu drugiej połowy. Al-Nassr miało większe posiadanie piłki, oddawało też więcej strzałów, ale charakteryzowała je niecelność. Przełamanie nadeszło dopiero ze strony Cristiano Ronaldo.
W 78. minucie Portugalczyk wykonał rzut wolny ze znaczniej odległości i posłał piłkę do siatki. Z jednej strony jego uderzenie było mocne, z drugiej zaś nie popisał się bramkarz gości, który nieporadnie złożył się do interwencji.
Po tym strzale sytuacja zmieniła się na korzyść Al-Nassr. W 80. minucie Zakaria Al Sudani został wyrzucony z boiska, natomiast w 86. minucie Anderson Talisca wykorzystał rzut karny.
Tym samym Al-Nassr ostatecznie wygrało 2:1 (0:1) i traci punkt do liderującego Al-Itiihad FC. Cristiano Ronaldo może się zaś w pełni cieszyć ze swojego ósmego gola w barwach saudyjskiego klubu.
Hubert Kowalczyk18 Mar 2023 · 20:57