Cudowna bramka Joaquina! 41-latek zerwał pajęczynę i zapisał się na kartach historii Ligi Europy [WIDEO]

Screen Twitter
Joaquin popisał się genialnym trafieniem w meczu Ligi Europy. 41-letni weteran boiskowych zmagań zdobył bramkę w meczu z Łudogorcem Razgrad.
W pierwszej połowie meczu Real Betis - Łudogorec Razgrad kibice oglądali aż trzy bramki. Najpiękniejszą z nich zdobył jednak Joaquin.
41-letni Hiszpan trafił do siatki w 39. minucie. Spektakularnym uderzeniem trafił prosto w okienko, a swojemu zespołowi zagwarantował dwubramkowe prowadzenie.
Tym samym zawodnik Realu Betis został najstarszym strzelcem gola w historii Ligi Europy. Wcześniej rekord ten należał do Daniela Berga Hestada.
Norweg miał 40 lat, gdy w 2015 roku strzelił gola w tych europejskich rozgrywkach. Rywalem Molde był wówczas Celtic Glasgow (2:1).
Joaquin zaś ma na swoim koncie już 62 bramki w barwach Betisu. Hiszpan wystąpił w 454 meczach drużyny ze swojej ojczyzny.
Hubert Kowalczyk15 Sep 2022 · 22:18