Cudowny gol Harry'ego Kane'a. Anglia rozbiła Albanię [WIDEO]

Xinhua / PressFocus
Reprezentacja Anglii może być pewna awansu na przyszłoroczne mistrzostwa świata. Wicemistrzowie Europy rozbili Albanię 5:0.
Anglicy urządzili sobie strzelaninę w pierwszej połowie, w której zdobyli wszystkie bramki. Wynik otworzyli już w 9. minucie, gdy uderzeniem głową do siatki trafił Maguire.
Albańczycy mogli odpowiedzieć w 15. minucie. Sam na sam z Pickfordem znalazł się Uzuni, ale zmarnował swoją szansę.
Gospodarze podwyższyli prowadzenie w 18. minucie, gdy gola strzelił Kane. Po tym trafieniu z Albańczyków zeszło powietrze. Do końca pierwszej połowy trafiali jeszcze Henderson i dwukrotnie Kane.
To właśnie kapitan reprezentacji Anglii strzelił najbardziej efektownego gola wieczoru. Wynik spotkania ustalił efektownymi nożycami.
Anglicy mogą czuć się zwycięzcami grupy. W ostatniej kolejce zagrają z San Marino.
W drugim meczu "polskiej" grupy Węgrzy wygrali z San Marino. Wynik nie miał większego znaczenia dla układu tabeli. Madziarzy nadal są na czwartej pozycji, San Marino zakończy rywalizację na ostatnim miejscu.