Czarna seria Atletico Madryt! Już czwarta porażka z rzędu! [WIDEO]

Xinhua / Press Focus
Atletico Madryt znów zawiodło. Mistrzowie Hiszpanii przegrali na wyjeździe z Granadą 1:2.
Mecz zaczął się świetnie dla gości. Atletico objęło prowadzenie już w 2. minucie. Joao Felix przejął piłkę w środku pola, pognał w kierunku bramki i chytrym strzałem trafił do siatki.
Granada odpowiedziała w 17. minucie. Zrobiła to w spektakularny sposób. Darwin Machis ściął z lewego skrzydła do centrum boiska i kapitalnym uderzeniem pokonał Jana Oblaka.
Zwycięski gol dla gospodarzy padł w 61. minucie. Po szybkiej akcji dośrodkowanie Luisa Suareza strzełem z bliska wykończył Jorge Molina.
Diego Simeone próbował odwrócić losy meczu zmianami. Kolejny raz zdjął z boiska Luisa Suareza, ale wprowadzenie Matheusa Cunhi czy Angela Correi nie dało wyrównującego gola.
Dla Atletico to już czwarta ligowa poraża z rzędu. Wcześniej przegrało z Mallorką, Realem Madryt i Sevillą. W tabeli jest piąte. Granada dzięki zwycięstwu przesunęła się na dwunastą pozycję.
Marcin Karbowski22 Dec 2021 · 20:58