Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Cztery gole w Dortmundzie, Niemcy roztrwonili przewagę i zremisowali z Argentyną [WIDEO]

Serge Gnabry
Źródło zdjęcia: Anton_Ivanov/shutterstock.com

Reprezentacja Niemiec zremisowała z Argentyną 2:2 (2:0) w meczu towarzyskim rozegranym w Dortmundzie.

Gospodarze od pierwszych chwil mieli optyczną przewagę, a jej potwierdzenie przyszło w 15. minucie. Wtedy to Gnabry otrzymał podanie z linii końcowej od Klostermanna, uwolnił się spod opieki obrońców i sprytnym strzałem dał "Die Mannschaft" prowadzenie.

To trafienie uskrzydliło podopiecznych Loewa, którzy już chwilę później strzelili kolejnego gola. W jednej z głównych ról po raz kolejny wystąpił gracz Bayernu Monachium, który precyzyjnie dograł z prawej strony do wbiegającego w pole karne Havertza. Ten uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Marchesina i mieliśmy 2:0.

W 31. minucie Niemcy byli bardzo bliscy trzeciego trafienia, ale Halstenberger trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. W odpowiedzi bliscy kontaktowego trafienia byli przyjezdni. De Paul uderzył zza linii pola karnego, a ter Stegena uratował słupek.

Po przerwie inicjatywa wciąż należała do naszych zachodnich sąsiadów. W 55. minucie w znakomitej sytuacji znalazł się Can, ale jego strzał zdołał obronić golkiper. Zamiast gola na 3:0, oglądaliśmy jednak trafienie dla gości. W 66. minucie znakomicie dośrodkował Acuna, a Alario ładnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

Chwilę później groźnie z dystansu uderzył Paredes, lecz ter Stegen był na posterunku. Dwanaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry do piłki dopadł Alario, który pomylił się minimalnie.

Druga bramka dla przyjezdnych wisiała jednak w powietrzu i w końcu, w 85. minucie na tablicy wyników wyświetlił się rezultat 2:2. Gola strzelił Ocampos, lecz bardzo duży udział miał przy nim Alario, który otrzymał podanie w środkowej strefie i śmiałym rajdem rozerwał defensywę przeciwników.

Jak miało się okazać, to trafienie ustaliło wynik spotkania. Niemcy przed własną publicznością zremisowali z Argentyną 2:2.

10 paź 2019 | 07:33
Bardzo dobry mecz ,mlodzi Niemcy (czesc grala na Euro-21 we wloszech) zaprezentowali sie niezle ,zwlaszcza w pierwszej polowie ,a mlodzi Argenynczycy rowniez ciekawi-nie zrezygnowali mimo dlugiego przegrywania 0-2,przetrwali i otrzymali nagrode wyrownujac..
+7
Bardzo dobry mecz ,mlodzi Niemcy (czesc grala na Euro-21 we Wloszech) zaprezentowali sie niezle ,zwlaszcza w pierwszej polowie ,a mlodzi Argenynczycy rowniez ciekawi-nie zrezygnowali mimo dlugiego przegrywania 0-2,przetrwali i otrzymali nagrode wyrownujac..Chyba Ter Stegen nie wykorzystal szansy ktora dal mu Loew...
10 paź 2019 | 07:11
-10
A karakan sterydoessi gdzie? Kariere juz zakonczyl?
10 paź 2019 | 13:09
-1
Wesz co mysle ze oni sami to wyrzucili teraz przynamiej cos grajom nie to co skarakanem nic nie potrawili wygrac
+20
Ci argentyńscy obrońcy znależli powołanie do repry w laysach...
9 paź 2019 | 22:47
+12
Laysy.. Hmm trzeba byłoby zapytać pewnego piłkarza w takim razie, który to ogląda LM przegryzajac chipsami.