Damian Kądzior zdjęty w przerwie meczu Eibar. "Zaczął słabo, ale potem był zdecydowanie najgroźniejszy"

MaciejGillert/shutterstock.com
Eibar przegrało z Athletikiem Bilbao 1:2. W pierwszej połowie w drużynie gospodarzy zagrał Damian Kądzior.
Athletik objął prowadzenie w końcówce pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisał się wówczas Unai Lopez.
Kilka minut później swój występ w spotkaniu zakończył reprezentant Polski, którego w przerwie zastąpił Pedro Leon.
- Kądzior połowę zaczął słabo, ale potem był zdecydowanie najgroźniejszym piłkarzem Eibaru - ocenił Jakub Kręcidło z "Przeglądu Sportowego".
Zmiennik Kądziora szybko się wykazał. W 48. minucie zaliczył asystę przy trafieniu Kike.
Gospodarze nie utrzymali remisu do końca spotkania. W 87. minucie swojego drugiego golaw meczu strzelił Lopez.
Marcin Karbowski27 Sep 2020 · 16:00
Źródło: Twitter