Dani Alves mógł trafić do ekipy Mourinho, ale odmówił. Hiszpańskie media tłumaczą byłego gracza FC Barcelony

Dani Alves mógł trafić do ekipy Mourinho, ale odmówił. Hiszpańskie media tłumaczą byłego gracza FC Barcelony
Christian Bertrand / Shutterstock.com
Autor: Hubert Kowalczyk 01 Lip 2022 | 22:17
Dani Alves, mimo swojego wieku, jest kuszony przez kolejne kluby. "La portera de Núñez" donosi, że zainteresowana sprowadzeniem piłkarza jest między innymi AS Roma. Brazylijczyk podjął już decyzję.
Dani Alves jest obecnie wolnym agentem. Doświadczony piłkarz, który ostatnio reprezentował FC Barcelonę, nie narzeka jednak na brak ofert, które zwiastują jego rychły transfer.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sprowadzeniem prawego obrońcy interesuje się kilka klubów ze Starego Kontynentu. Według "La portera de Núñez" swoją propozycję złożyła już AS Roma - piłkarza w swojej drużynie widział Jose Mourinho.
Brazylijczyk odrzucił jednak możliwość przeprowadzki do włoskiej stolicy. Hiszpańskie media twierdzą, że ma to związek z negocjacjami w sprawie transferu do Realu Valladolid, który kusi też Marcelo, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Doniesienia "La portera de Núñez" wywołały małą burzę w internecie, ponieważ głos w sprawie zabrał sam Dani Alves. Piłkarz stanowczo zaprzeczył publikowanym informacjom, ale wspomniany portal nie daje za wygraną.
- Panie Alves, proszę wyjaśnić ludziom, która część jest kłamstwem. Dziękuję - napisano na Twitterze.
Źródło: La portera de Núñez

Dyskusja 2