Dawna gwiazda Ekstraklasy znów zagra w Zagłębiu Lubin. "Miedziowi" potwierdzili ciekawy transfer

Dawna gwiazda Ekstraklasy znów zagra w Zagłębiu Lubin. "Miedziowi" potwierdzili ciekawy transfer
Zaglebie.com
Autor: Maciej Pietrasik 22 cze 2022 | 10:59
Damjan Bohar w przeszłości błyszczał w barwach Zagłębia Lubin. Po dwóch latach przerwy słoweński skrzydłowy wrócił do "Miedziowych". Podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o jeszcze jeden sezon.
Po raz pierwszy Bohar trafił do Polski w 2018 roku. W naszej Ekstraklasie spędził dwa lata, szybko stając się jedną z gwiazd ligi. Po tym czasie sprzedano go do chorwackiego Osijeku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po kolejnych dwóch sezonach skrzydłowy zdecydował się na powrót do Zagłębia. W środowy poranek transakcja została oficjalnie ogłoszona przez "Miedziowych".
30-latek z klubem z Dolnego Śląska związał się dwuletnią umową. Zapisano w niej także możliwość przedłużenia porozumienia do końca sezonu 2024/2025.
- Czuję się bardzo dobrze i cieszę się, że po dwóch latach wróciłem do Lubina. Poprzednie dwa lata były bardzo udane, strzelałem sporo goli i asystowałem. Dobrze się tutaj czułem i cieszę się, że wracam - powiedział Bohar w rozmowie z oficjalną stroną Zagłębia.
- Ogromnie cieszę się z powrotu naszego najlepszego zawodnika w ostatnich latach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Damjan do nas dołączył - przyznał dyrektor sportowy klubu, Piotr Burlikowski.
- Wiem, że nie trzeba go nikomu przedstawiać. Mam nadzieję, że Damjan nawiąże do swojej świetnej gry podczas ostatnich występów w Zagłębiu i poprowadzi nas do dużo lepszego sezonu niż ten ostatni. Damjan, cieszymy się, że jesteś u nas - dodał.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Zaglebie.com

Dyskusja 5