Debiutancki gol Kacpra Kozłowskiego w Ekstraklasie! "Paulo Sousa lubi to" [WIDEO]

Krzysztof Dzierzawa / Pressfocus
Autor: Daniel Makarewicz 16 kwi 2021 | 19:56
Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało z Pogonią Szczecin w meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 (0:1).
"Portowcy" nie odpuszczają walki o mistrzostwie Polski. Dziś rozegrali kolejny ligowy mecz. Na boisku rywala przyszło im się mierzyć z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Pierwsze minuty starcia należały do przyjezdnych. Szczególnie aktywni byli Kozłowski i Kucharczyk. To po akcji tego duetu padła pierwsza bramka spotkania.
Doszło do tego w 33. minucie gry. Wówczas znakomite dośrodkowanie w pole karne posłał Kucharczyk, a Kozłowski urwał się Sierpinie i głową skierował futbolówkę do siatki. Dla 17-latka był to debiutancki gol w rozgrywkach Ekstraklasy.
Do przerwy było 0:1, a po zmianie stron piłkarze Podbeskidzia szukali wyrównującego trafienia. Ich wysiłki nie przyniosły efektu. Gdy już znaleźli się pod bramką Stipicy, brakowało im skuteczności. Za to przyjezdni zadali kolejny cios. W 64. minucie rzut karny wykorzystał Sebastian Kowalczyk.
- Gole dla Pogoni: Kozłowski, Kowalczyk. Paulo Sousa lubi to - skomentował Wojciech Piela z "Weszło".
Ostatecznie trzy punkty wylądowały na koncie Pogoni Szczecin. "Portowcy" do liderującej Legii Warszawa tracą 5 "oczek". "Wojskowi" rozegrali jednak o jedno spotkanie mniej. Z kolei Podbeskidzie zajmuje 15. miejsce.
0 - 2
16 kwi 2021 | 18:00 (zakończony)

Przebieg meczu

38'
K. Triantafylopoulos
58'
(L. Mata)
63'
B. Kręcichwost
64'
65'
M. Roginic
(B. Kręcichwost)
85'
M. Tulio
90'
8'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
Gdyby Pogon nie prrzegrala z Legia to moze mieliby szanse na mistrza ale Runjaic na tamten mecz ustawil druzyne defensywnie jak nigdy i dostali 4 gole chyba do przerwy nie pamietam juz, gdyby wyszli tak jak zawsze to mogliby Legie pyknac na wyjezdzie i kto wie kto wie moze Legia by miala problem z obrona mistrzostwa ale w obecnej sytuacji to legia musialaby kleknac i legnac zeby tego nie wygrac.
16 kwi 2021 | 21:06
0
Nie ustawił drużyny defensywnie tylko po prostu zle. Po 2 tygodniach byli nieskupieni, nie dali rady z presja a trener wystawił żałosnego Fraczczaka który od dawna nie tylko nie zasługuje na bycie kapitanem, on nie zasługuje na granie dla Pogoni, będąc symbolem plażowania. Robi kwas, nie podaje do piłkarzy z którymi mu nie po drodze i wiele wiele innych. Polecam stronę kibiców Pogoni.
16 kwi 2021 | 21:11
0
Nie interesuje mnie az tak bardzo co sie dzieje w pogoni ale faktem jest ze tenmecz im nie wyszedl i nie jest odzwierciedleniem realnej sily obu druzyn. Nawet masz racje, Runjaic ustawil zespol zle w tym meczu, ale to byl chyba wypadek przy pracy.
16 kwi 2021 | 21:27
0
Prawda, niestety ten mecz zakończył walkę o mistrza. Może to lepiej dla Legii, może w końcu będą mogli się porządnie przygotować do pucharow i coś tam pokażą
16 kwi 2021 | 21:39
0
I tak Runjaic jest chyba najlepszym trenerem w Ekstraklasie, zaden polski trener nie ulepilby z niczego takiej druzyny.
16 kwi 2021 | 21:49
0
Może i jest ale tez popełnia błędy
16 kwi 2021 | 23:07
0
Dostal nauczke zeby nie kombinowac w najwazniejszych momentach tylko zawsze grac swoje. Teraz mysle ze bedzie lepiej i tak sezon Pogon i Rakow moga zaliczyc do bardzo udanych
17 kwi 2021 | 00:09
0
Ja tam bym jeszcze nie chwalił dnia przed zachodem, zwłaszcza dla Pogoni, bo Raków już ma finał pucharu.
17 kwi 2021 | 16:46
0
Pogon tez ma swietny sezon, bez dwoch zdan. Po porazce z Legia ostatnio wygrali znowu czyli trzymaja sie na dobrym kursie i nawet jak spadna o dwa miejsca to i tak jak na zespol bez gwiazd sa bardzo wysoko. Widac tu reke trenera ktory wyciska zespol jak cytryne w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Z drugiej storny jak ten trener odejdzie a za nim paru doswiadczonych graczy ktorzy zreszta maja swoje lata to Pogon spadnie w glab tabeli. Kluczem do sukcesow bedzie trener i kontynuacja jego pracy.
16 kwi 2021 | 23:22