Debiutancki gol Kacpra Kozłowskiego w Ekstraklasie! "Paulo Sousa lubi to" [WIDEO]

Krzysztof Dzierzawa / Pressfocus
Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało z Pogonią Szczecin w meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 (0:1).
"Portowcy" nie odpuszczają walki o mistrzostwie Polski. Dziś rozegrali kolejny ligowy mecz. Na boisku rywala przyszło im się mierzyć z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Pierwsze minuty starcia należały do przyjezdnych. Szczególnie aktywni byli Kozłowski i Kucharczyk. To po akcji tego duetu padła pierwsza bramka spotkania.
Doszło do tego w 33. minucie gry. Wówczas znakomite dośrodkowanie w pole karne posłał Kucharczyk, a Kozłowski urwał się Sierpinie i głową skierował futbolówkę do siatki. Dla 17-latka był to debiutancki gol w rozgrywkach Ekstraklasy.
Do przerwy było 0:1, a po zmianie stron piłkarze Podbeskidzia szukali wyrównującego trafienia. Ich wysiłki nie przyniosły efektu. Gdy już znaleźli się pod bramką Stipicy, brakowało im skuteczności. Za to przyjezdni zadali kolejny cios. W 64. minucie rzut karny wykorzystał Sebastian Kowalczyk.
- Gole dla Pogoni: Kozłowski, Kowalczyk. Paulo Sousa lubi to - skomentował Wojciech Piela z "Weszło".
Ostatecznie trzy punkty wylądowały na koncie Pogoni Szczecin. "Portowcy" do liderującej Legii Warszawa tracą 5 "oczek". "Wojskowi" rozegrali jednak o jedno spotkanie mniej. Z kolei Podbeskidzie zajmuje 15. miejsce.
Daniel Makarewicz16 Apr 2021 · 19:56