Debiutanckie trafienie Sancho, kolejny gol Ronaldo! Manchester United wygrał z Villarrealem [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 23 lis 2021 | 20:43
Manchester United miał problemy w starciu z Villarrealem. Ostatecznie "Czerwone Diabły" zdołały jednak wygrać 2:0.
Był to trenerski debiut Michaela Carricka. Były pomocnik został tymczasowym szkoleniowcem po tym, jak klub zdecydował się zwolnić Ole Gunnara Solskjaera.
Spotkanie rozpoczęło się z kilkuminutowym opóźnieniem. Sędzia Felix Brych miał problem z mikrofonem, dzięki któremu mógłby się komunikować z pozostałymi arbitrami.
W mecz lepiej weszli gospodarze. W 10. minucie Yeremi Pino mógł otworzyć wynik spotkania, jednak nie wykorzystał dobrej sytuacji w polu karnym. Później David de Gea obronił mocne uderzenie Manu Triguerosa.
Z odpowiedzią próbował przyjść Cristiano Ronaldo. Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy Portugalczyk podszedł do rzutu wolnego, ale trafił w mur.
W 59. minucie Moi Gomez stanął przed szansą na strzelenie gola. Strzał zawodnika "Żółtej Łodzi Podwodnej" z trudem obronił David de Gea.
Michael Carrick musiał zareagować na boiskowe wydarzenia. Trener zdjął z boiska Donny'ego van de Beeka i Anthony'ego Martiala. W ich miejsce na murawie pojawili się Marcus Rashford i Bruno Fernandes.
W 71. minucie obrońcy Villarrealu zgubili w polu karnym Jadona Sancho. Anglik nie zdołał jednak zanotować premierowego trafienia w barwach Manchesteru United.
Na dziesięć minut przed końcem do siatki trafił Cristiano Ronaldo. Cała akcja zaczęła się od błędu Geronimo Rulliego, który źle wyprowadził piłkę. Fred doskoczył do rywala, odebrał mu futbolówkę i zagrał do "CR7", który z zimną krwią strzelił gola. Było to już jego piąte trafienie w tej edycji Ligi Mistrzów.
W 90. minucie Hiszpanów dobił jeszcze Jadon Sancho. Skrzydłowy strzelił pierwszego gola po odejściu z Borussii Dortmund. "Czerwone Diabły" wygrały i są już pewne awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.
0 - 2
23 lis 2021 | 18:45 (zakończony)

Przebieg meczu

33'
Y. Pino
41'
D. van de Beek
79'
(P. Estupinan)
90'
J. Sancho
90'
3'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 31

23 lis 2021 20:45
0
Wynik lepszy niż gra. Żeby teraz tylko nie dali Carrickowi umowy do końca sezonu
23 lis 2021 21:46
0
dokladnie. Villareal w obudwu meczach z United zachowalo sie jak klasyczni frajerzy.
23 lis 2021 20:44
0
Kiedy zmieniasz trenera, ale zostawiasz ten sam sztab i drużyna gra dokładnie tak samo... dziwne. Wynik lepszy niż styl. Na plus przełamanie Sancho, potrzebował tego gola.
0
Cieszy mnie że w końcu Sancho się przełamał. Pierwsza połowa jak ostatnie mecze potem coś się ruszyło, ale nie wiadomo czy to United czy Villareal był zmęczony.
23 lis 2021 20:53
0
Myślę, że to przez Ligę Mistrzów. W niej nawet w kryzysie potrafiliśmy wygrać i zremisować na wyjeździe z Atalantą i wygrać oba mecze z Villarrealem. Może na LM piłkarze są bardziej zmotywowani?
23 lis 2021 21:07
0
Chyba w tym meczu było więcej szczęścia niż umiejętności.
23 lis 2021 23:31
0
Poprostu liga jest bardziej wymagająca niż faza grupowa LM ;)
23 lis 2021 21:34
0
Nie to bramkarz Villareall spierdolił wszystko co mógł gdyby nie to Villareall mogło jeszcze coś ugrać w tym meczu.
0
Niespodzianka miesiąca! Manchester United wygrywa mecz! Na wyjeździe! Na 0 z tyłu! Nieprawdopodobne! Bukmacherzy będą płakać przez pół roku xD
23 lis 2021 21:01
0
Strzela Ronaldo, Lewandowski, ale najlepszy na świecie według, tylko Francuzów jest Mesi
0
W końcu czyste konto.
23 lis 2021 20:46
0
van de Beek w pierwszym składzie, Fred i McTominay grają na poziomie, Sancho strzela debiutanckiego gola. Ole odszedł i są jakieś tam efekty :)
23 lis 2021 21:11
0
Jakie efekty? Oni dalej, jako zespol, grają chujowo. Fred w 1 połowie prawie sie zabił, potykając sie o własne nogi. Druga połowa troche lepsza od pierwszej, ale to nadal za mało. Gol Sancho ok, sama akcja tez niczego sobie. Prawda jest taka, ze gdyby nie Ronaldo i Bruno, to ten mecz tez by przejebali.
23 lis 2021 21:36