Podział punktów w meczu Tottenhamu z Fulham. Świetna druga połowa podopiecznych Parkera

CosminIftode/Shutterstock
Autor: Łukasz Karyniewski 13 sty 2021 | 23:07
W 16. kolejce Premier League Tottenham Hotspur podejmował Fulham. Obie drużyny zdobyły po jednej bramce i podzieliły się punktami.
W pierwszej połowie od początku to Tottenham był stroną dominującą. "Koguty" grały ofensywnie i napierały na bramkę Fulham. Trafić do siatki udało się w 25. minucie. Harry Kane wbił piłkę do bramki strzałem "szczupakiem" po znakomitej centrze Reguilona.
Po zmianie stron "Koguty" przeżywały trudne momenty. Goście postawili poprzeczkę dość wysoko, a ich postawa została nagrodzona w 74. minucie. Właśnie wtedy Cavaleiro zdobył wyrównującego gola po asyście Lookmana.
Obie drużyny starały się zdobyć komplet punktów, ale więcej goli w tym spotkaniu już nie padło. Tottenham zremisował u siebie z Fulham i nie podgonił zbytnio Manchesteru United.
Po tym meczu Tottenham plasuje się na 6. miejscu w ligowej tabeli z 30 punktami. Fulham natomiast zajmuje 18. lokatę, otwierając strefę spadkową. Do tej pory podopieczni Scotta Parkera zgromadzili 12 "oczek".
W następnej kolejce "Koguty" zmierzą się na wyjeździe z Sheffield United. Fulfam podejmie Chelsea w derbach stolicy.
1 - 1
13 sty 2021 | 21:15 (zakończony)

Przebieg meczu

64'
P. Hojbjerg
81'
(T. Ndombele)
89'
anulowano
90'

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

0
Co wy jesteście jacyś niedojebani? Remis i komplet punktów. 'Co Ty pierdolisz człowieku?!'
14 sty 2021 | 02:20
0
Nie wiedziałem ze w Angli nowe przepisy, 3 pkt. za remis, to ile za zwycięstwo, 6?
14 sty 2021 | 02:07
0
jebać polityków !!!
14 sty 2021 | 00:56
0
Koorva meczyki! Nie potraficie podać prawidłowego składu na mecz, nie aktualizujecie strony jak trzeba i piszecie, że zespół wygrał, gdy zremisował! Kogo wy tam do hooja zatrudniacie! Tak ciężko przeczytać artykuł przed publikacją i dopilnować, by tytuł zgadzał się ze stanem rzeczywistym oraz resztą tekstu? Nie wspomnę o debilnych zdjęciach, które czasami dajecie na główną [typu dupa Milika!]... Aha i zaraz sprawdzę, czy zaktualizowaliście wreszcie herb Suareza... xD
14 sty 2021 | 00:14
0
co ku*wa
14 sty 2021 | 00:02
0
Wpadka Tottenhamu, ale w tabeli jest ciasno, więc nadal mogą walczyć nawet o mistrzostwo.
13 sty 2021 | 23:50
0
minie zaraz godzina i nadal tytuł niezedytowany. Śmieszna ta stronka.
13 sty 2021 | 23:41
0
Pan chyba z Holstein Kiel sie pomylił nie no joke oni akurat nie zgarneli kompletu punktów tylko wyeliminowali Bayern
0
Grubo.
13 sty 2021 | 23:39
Czyli że obie drużyny dostały po 3 punkty ??? 😂😂 Chyba kogoś w redakcji zgaga męczy 😉
0
Czyli że obie drużyny dostały po 3 punkty ??? 😂😂 Chyba kogoś w redakcji jeszcze zgaga męczy 😉
0
Ożesz Ty ku*wa w morde je*ane :D:D:D:D:D Chciało by się rzec JASNY CH*J. Takiej wtopy jakiegokolwiek portalu to ja na oczy jeszcze nie widziałem :D
13 sty 2021 | 23:13
Ja to nie wiem co się musi stać w meczu Tottenhamie, żeby oni kiedyś strzelili na 2:0. Oni żadnej sytuacji nie potrafią zamienić na bramkę już któryś mecz. A z tyłu tracą zawsze i nie ma znaczenia czy grają defensywnie czy ofensywnie i tak w końcówce zawsze ktoś im wpieprzy.
Natomiast Fulham gra super piłkę jak na swoje możliwości. Zdobyli punkt grając bardzo dobrze mimo dobrej gry Tottenhamu.
Jak nic się istotnego nie wydarzy to moja Chelsea w sobotę dostanie od nich w machę, jak tylko utrzymają taką formę.
0
Ja to nie wiem co się musi stać w meczu Tottenhamu, żeby oni kiedyś strzelili na 2:0. Oni żadnej sytuacji nie potrafią zamienić na bramkę już któryś mecz. A z tyłu tracą zawsze i nie ma znaczenia czy grają defensywnie czy ofensywnie i tak w końcówce zawsze ktoś im wpieprzy.
13 sty 2021 | 23:10
0
coo xD?
13 sty 2021 | 23:08
0
,,Decydujący gol Harry'ego Kane'a. Tottenham zgarnął komplet punktów w meczu z Fulham" Co wy pieprzycie? Ktoś tu się chyba za szybko ucieszył :D

13 sty 2021 | 23:17