Dublet Leonardo Bonucciego z rzutów karnych, czyste konto Wojciecha Szczęsnego! Juventus pokonał Lazio

Autor: Adam Kłos 20 lis 2021 | 19:58
Juventus wygrał z Lazio 2:0. Dublet dla "Starej Damy" strzelił Leonardo Bonucci.
Już w 13. minucie dzisiejszego meczu Massimiliano Allegri musiał wykorzystać pierwszą zmianę. Danilo nie był w stanie kontynuować gry. Brazylijczyka zastąpił Dejan Kulusevski.
W 21. minucie sędzia podyktował rzut karny dla "Juve". W polu karnym rywali faulowany był Alvaro Morata. Do piłki podszedł Leonardo Bonucci, który oddał pewny strzał, wyprowadzając Juventus na prowadzenie.
Przed przerwą Morata mógł jeszcze trafić na 2:0. Hiszpan zmarnował jednak okazję stworzoną przez Juana Cuadrado.
Lazio miało ogromne problemy z kreowaniem sytuacji. Rzymianom brakowało Ciro Immobile, który dziś nie zagrał z powodu kontuzji łydki.
W 75. minucie Moise Kean miał okazję, aby podwyższyć prowadzenie. Mocny strzał włoskiego napastnika został jednak zablokowany.
W 83. minucie Pepe Reina niepotrzebnie wyszedł z bramki, dał się minąć Federico Chiesie, po czym sfaulował napastnika. Arbiter musiał po raz kolejny w tym meczu podyktować rzut karny dla gości. Do piłki znów podszedł Bonucci, który skompletował dublet, ustalając wynik spotkania.
Wojciech Szczęsny rozegrał 90 minut w barwach "Bianconerich". Polak nie miał zbyt wiele okazji do pokazania swoich umiejętności. Ekipa Maurizio Sarriego oddała tylko jeden celny strzał.
Juventus wygrał 2:0 i obecnie plasuje się na szóstym miejscu w tabeli. Lazio jest piąte.
0 - 2
20 lis 2021 | 18:00 (zakończony)

Przebieg meczu

14'
23'
28'
J. Cuadrado
74'
(A. Morata)
83'
84'
T. Basic
89'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 3

20 lis 20:01
0
Chiesa co jest kotem to brak słów, czy 1 minuta czy 95 typ ma taki sam mocny sprint, a do tego ta cholerna wola walki, której brakuje większości zawodnikom Juve, zdecydowanie najlepszy na boisku, Pellegrini i de Ligt również świetne spotkanie, cenne 3 punkty ;)