Dublet polskiego napastnika w niezwykle ważnym meczu! Jego drużyna walczy o awans do Serie A

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 7 maj 2021 | 15:00
Końcówka sezonu w Serie B zapowiada się niezwykle ciekawie. O awans walczy między innymi Lecce, w barwach którego grają Mariusz Stępiński oraz Marcin Listkowski. Ten pierwszy ustrzelił dublet w piątkowym spotkaniu z Regginą. Jego drużyna zremisowała 2:2.
Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek awans do elity ma zapewnione Empoli, w którym występuje Szymon Żurkowski. O drugą lokatę walczą Salernitana, Lecce oraz Monza.
Tylko w tym ostatnim zespole nie gra żaden z Polaków. Na piątkowe popołudnie zaplanowano przedostatnią kolejkę obecnego sezonu, która jest niezwykle ważna w kontekście walki o awans do elity.
Lecce podejmuje mającą szansę na pozycję barażową Regginę. Spotkanie rozpoczęło się zdecydowanie lepiej dla gości, którzy wyszli na prowadzenie w siódmej minucie za sprawą Simone Edery.
Później sprawy w swoje ręce wziął Mariusz Stępiński. Polski napastnik w ciągu niespełna trzech minut popisał się dubletem, który sprawił, że Lecce wyszło na prowadzenie.
Dla snajpera była to ósma i dziewiąta bramka w tym sezonie Serie B. Dorzucił też jedno trafienie w rozgrywkach o Puchar Włoch. Jeszcze przed przerwą na do siatki Lecce trafił jednak Adriano Montalto.
Po przerwie żaden gol już nie padł. Stępiński na boisku przebywał do 70. minuty, gdy zmienił do Rodriguez. Ani minuty nie zagrał drugi z Polaków z Lecce - Marcin Listkowski.
Lecce jest czwarte w tabeli. To pozycja gwarantująca udział w barażach o awans do Serie A.
TYLKO DO 19.06, 23:59. Bez wpłaty własnej, bez ryzyka i bez obrotu w ETOTO z kodem MECZYKI5 - SPRAWDŹ

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 19.06!

TYLKO DO 19.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.

Dyskusja 20

0
Stępiński to gwiazda spadkowiczów z Serie A ,i drużyn awansujących tam.
7 maj 2021 | 15:47
0
Za słaby na Serie A, za mocny na Serie B? ;)
0
Na Serie A na pewno nie jest za mocny skoro jest drugim wyborem wśród napastników w Lecce.
7 maj 2021 | 19:09
0
Teraz widzę, że błąd w nazwie zrobiłem...
8 maj 2021 | 10:30
0
To chyba dobrze, że drużyny spadające z Serie A traktują Stępińskiego jako ratunek i perspektywą na naprawienie sytuacji?
0
Generalnie tak, tyle że się chłopaczek nie rozwija.
7 maj 2021 | 15:04
0
Dawno nie widziałem tak dobrej pierwszej połowy ?? widać ze chce im się grać ..
7 maj 2021 | 16:06
0
Meczyki wy idioci, przecież został tylko jeden mecz także do drugiego miejsca Lecce już zabraknie a nawet jeśli by przegrali z Reggina to nic by nie zmienllo bo od 3-8 miejsce grają w barażach
7 maj 2021 | 16:50
0
Nie wiesz ze meczyki muszą zawsze coś spierdolić?
7 maj 2021 | 17:29
0
Tekst był pisany w trakcie meczu. Gdyby wygrali z Regginą, mieliby teraz 64 punkty i ciągłe szanse na awans z 2. pozycji.
7 maj 2021 | 16:20
MECZYKI-J polski się kłania Pomiesznie czasów w tekście/przyszľy, teraźniejszy, przeszły/Dziennikarz na początku ( "Lecce podejmuje") znajduje się w czasie teraźn? przyszłym? Po czym Stępiński strzela 2 gołe i już mamy przeszłość. Czyli jak jest? Jesteśmy "na 2kolejki przed końcem" jak napisał na początku czy na 1kolejkę przed końcem, jak wynika z terminarza po tym meczu? Wynika z tego również, że Lecce nie walczy już o bezpośredni awans bo ma4okt straty. Pozostaje walka w barażach, ale w jakim układzie- to już dla redaktora tajemnica.... .co za bajłagan.
0
MECZYKI- j. polski się kłania Pomieszanie czasów w tekście/przyszľy, teraźniejszy, przeszły/Dziennikarz na początku ( ",Lecce podejmuje" ) znajduje się w czasie teraźniejszym? przyszłym? Po czym Stępiński strzela 2 gołe i już mamy przeszłość. Czyli jak jest? Jesteśmy ";na 2kolejki przed końcem" ; jak napisał na początku czy na 1kolejkę przed końcem, jak wynika z terminarza po tym meczu? Wynika z niego również, że Lecce nie walczy już o bezpośredni awans bo ma4okt straty. Pozostaje walka w barażach, ale w jakim układzie- to już dla redaktora tajemnica.... .co za bajłagan.
7 maj 2021 | 16:26