Dziennik z Andory uderzył w sędziego meczu z Polską. "Skazał nas na porażkę"

Marcin Karczewski / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 13 lis 2021 | 16:40
Media w Andorze komentują porażkę swojej drużyny z Polską (1:4) w eliminacjach do mistrzostw świata. Tamtejsi dziennikarze mają pretensje do sędziego zawodów.
Spotkanie rozpoczęło się w zadziwiający sposób. Nie minęło nawet pół minuty, a z boiska z czerwoną kartką wyleciał Ricard Fernandez.
Dziennik “El Periodic d'Andorra” nie zostawił suchej nitki na sędzim Johnie Beatonie. Według niego arbiter miał kiepski dzień, a sytuacja, po której wyciągnął czerwną kartkę, była w istocie jedynie zderzeniem dwóch piłkarzy.
- To był decydujący moment spotkania. Sędzia skazał nas na porażkę już w pierwszych sekundach meczu - podsumowano.
Polacy szybko wykorzystali grę w przewadze. W ciągu kilkunastu minut strzelili dwa gole. Z drugiej strony - mimo posiadania na boisku większej liczby graczy stracili bramkę.
- Kiedy mecz wydawał się już przegrany, nagle naszym piłkarzom udało się zrobić coś niezwykle trudnego: strzelić Polsce gola - cieszy się “El Periodic d'Andorra”.
Andora w eliminacjach zdobyła sześć punktów. To jej najlepszy dorobek w historii walki o awans do mistrzostw świata i Europy.
Źródło: polsatsport.pl

Terminarz - Eliminacje MŚ - Europa

207 Kolejka
24 mar 2022
Rosja 18:00 Polska
1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Pretensje to niech mają do tego gościa, co próbował łokciem wybić zęby Glikowi.
13 lis 2021 16:50
0
To mógł być mecz tego roku po prostu przednie widowisko na tym wielkim i wypełnionym po brzegi stadionie, ale sędzia miał inny plan na ten mecz i całkowicie spieprzył to spotkanie. Mogła być walka do ostatnie minuty meczu akcja za akcję piękny wynik na przykład 4:5, a tak po minucie meczu nie było już czego oglądać.
13 lis 2021 17:43
0
"coś niezwykle trudnego: strzelić Polsce gola"
0
Pewnie sędzia przekupiony,bez tego było by bardzo ciężko.
13 lis 2021 17:23
0
Sedzia jednak zabil troche ten mecz - widzialem juz gorsze faule , po ktorych nawet kartki nie bylo.
Gdyby dal tylko zolta, to nikt by jakos specjalnie nie protestowal.
Trzeba tez dodac, ze byly faule Polakow na Andorczykach , ktore nie byly gwizdane , jak rowniez faule po ktorych powinna byc kartka dla Polaka , a jej nie bylo ( po jednym z fauli, gdzie poszkodowany byl Andorczyk , zolta kartke dostal ...Andorczyk).
13 lis 2021 16:47