Efektowne zwycięstwo Liverpoolu w derbach z Evertonem. Piłkarze Kloppa strzelili pięć goli! [WIDEO]

Twitter
Autor: Marcin Karbowski 4 gru 2019 | 23:10
Liverpool zdecydowanie lepszy w derbach Merseyside. Piłkarze Juergena Kloppa wygrali z Evertonem 5:2.
Na Anfield szybkie dwubramkowe prowadzenie "The Reds" zapewnili w sytuacjach sam na sam Divock Origi oraz Szwajcar Xherdan Shaqiri, którym znakomicie zagrywał piłki w pole karne Senegalczyk Sadio Mane.
Cztery minuty po stracie drugiego gola goście derbów portowego miasta odpowiedzieli trafieniem z bliska Michaela Keane'a. Nadzieje fanów "The Toffees" prysły jednak wkrótce po skutecznym lobie Origiego, któremu kapitalnie przerzucił piłkę z własnej połowy Chorwat Dejan Lovren, a także skutecznym strzale zza linii pola karnego Mane w ostatniej minucie pierwszej połowy.
Tuż przed przerwą drugiego gola dla Evertonu zdobył głową Brazylijczyk Richarlison. Po zmianie stron tempo gry spadło i podopieczni Juergena Kloppa pilnowali już mądrze korzystnego wyniku. "The Toffees" pogrążył jeszcze w ostatniej minucie uderzeniem w długi róg Holender Georginio Wijnaldum.
"The Reds" po czternastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na czele tabeli. Lokalni rywale doznali natomiast trzeciej porażki z rzędu i otwierają strefę spadkową klasyfikacji.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 14

5 gru 2019 | 11:51
0
Pokaz siły Liverpoolu, a Everton wylądował w strefie spadkowej. Jak Liverpool w styczniu czy w lutym niczego nie spieprzy to mistrzostwo będzie miał w kieszeni.
5 gru 2019 | 09:15