Efektowny debiut Ronalda Koemana w FC Barcelonie. Ansu Fati przyćmił Leo Messiego [WIDEO]

Christian Bertrand / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 27 wrz 2020 | 22:50
Udany początek sezonu w wykonaniu Barcelony. Wicemistrzowie Hiszpanii rozbili Villarreal 4:0.
Piłkarze Koemana, dla którego był to ligowy debiut w roli trenera zespołu z Camp Nou, rozpoczęli mecz z dużym animuszem. Prowadzenie objęli już po kwadransie. Lenglet wykonał długie podanie do Alby, ten dośrodkował z końcowej linii boiska, a Fati strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Asenjo.
Cztery minuty później było już 2:0. Coutinho przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, dograł do Fatiego, a ten nie miał problemu z wykorzystaniem sytuacji sam na sam.
Nastolatek z Barcelony był w roli głównej też w 34. minucie, gdy wywalczył rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Messi.
Przed przerwą gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę. Messi dośrodkował w pole karne, a Torres interweniował tak niefortunnie, że wbił piłkę do własnej siatki.
W drugiej połowie Barcelona kontrolowała grę. Choć gole nie padły, to jej piłkarze kilka razy zmusili do wysiłku Asenjo. Bramkarz Villarreal z trudem bronił strzały Messiego. Ronald Koeman mógł sprawdzić rezerwowych. Na boisku pojawili się Dembele, Pedri, Trincao i Pjanić.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 34

28 wrz 2020 | 20:48
0
A widzieli jak Messi się cieszył z bramek kolegów?
28 wrz 2020 | 08:32
0
To Villareal gra w Primera czy Seconda Division? :):):)
28 wrz 2020 | 08:29
0
Pewnie pierwsza część sezonu zagrają jak zwykle, czyli dobrze, na wiosnę będzie tylko gorzej, ale poczekajmy
0
Villareal zagrał kryminał. Spodziewałem się, chociaż strzelenia bramki, ale po tym, co dziś pokazali, to nie należała się. Decyzje tragiczne, Estupinan to co najwyżej był dziś Estupido, grał piach z grymasem ciągłego zrezygnowania. Jedynie kto tam grał i kontrolował przepływ gry to Trigueros. Z takim graniem i kadrą villareal ligi nie zwojuje. Co do Barcy to pełna kontrola, ale z tak slabym Villarealem wygrałaby Huesca. Fati super.
0
Wejście Kubo też na plus.
28 wrz 2020 | 03:55
0
właśnie, to był drugi pozytyw Villarealu w tym meczu :)
28 wrz 2020 | 00:38
0
Wszystko fajnie, tylko ze Villareal grali tragicznie ( obrona). Trzeba poczekac na wymagajacych rywali.
0
Ale czy wiecie że oni grali z klubem rozebranym bardziej niż Wasze żony przed moim obliczem
28 wrz 2020 | 00:40
0
Wstawaj, zesrales sie!
28 wrz 2020 | 05:16
0
A czy Ty wiesz że to był ich pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera, a ich sytuacja w klubie wciąż jest w top3 największych kabaretów ostatnich lat?
0
Ekstra. A plankton meczykowy już wieszczył porażkę 😏 Fati pięknie wchodzi w buty Messiego 👏
27 wrz 2020 | 22:59
0
i jak tam? przecież bez suareza, rakiety i semedo barca miała się męczyć z najsłabszymi i być kandydatem do spadku, tymczasem z solidnym villarealem w pierwszej połowie wbijają 4 bramki a później już tylko zabawka i minuty młodych
27 wrz 2020 | 22:58
Bardzo udany i ładny mecz Barcelony. Piłeczka chodziła jak trzeba i Fati pokazał, że regularnie powinien zaczynać mecze od początku. Po 4:0 w pierwszej połowie, w drugiej zwolnili, ale cały czas pod kontrolą. Liczę, że Dembele w tym sezonie pokaże się trochę więcej, bo potencjał ma ogromny, byleby go ktoś za mocno nie dotknął...
0
Bardzo udany i ładny mecz Barcelony. Piłeczka chodziła jak trzeba i Fati pokazał, że regularnie powinien grać od 1 minuty. Po 4:0 w pierwszej połowie, w drugiej zwolnili, ale cały czas pod kontrolą. Liczę, że Dembele w tym sezonie pokaże się trochę więcej, bo potencjał ma ogromny, byleby go ktoś za mocno nie dotknął...
27 wrz 2020 | 22:56