Eintracht Frankfurt uratował remis z Herthą Berlin. Odrobił dwa gole straty

Eintracht Frankfurt uratował remis z Herthą. Odrobił dwa gole straty
ninopavisic/Shutterstock
Eintracht Frankfurt zremisował u siebie z Herthą Berlin 2:2 (0:1) w jedynym piątkowym spotkaniu 14. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Commerzbank-Arena prowadzenie przyjezdnym zapewnił kwadrans przed przerwą Belg Dodi Lukebakio, który wykorzystał sytuację sam na sam. Osiemnaście minut po zmianie stron wynik podwyższył strzałem z bliska Serb Marko Grujić.
Dwie minuty później kontaktową bramkę głową zdobył Austriak Martin Hinteregger. Cztery minuty przed końcem wyrównał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastian Rode.
Obie drużyny po raz trzeci w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Stołeczna "Die Alte Dame" zajmuje szesnaste miejsce w tabeli, natomiast "Orły" z Hesji są na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.