Ekspert wskazał faworyta Roland Garros. "Jest żądny krwi. Chce zostać tenisistą wszechczasów"

Ekspert wskazał faworyta Roland Garros. "Jest żądny krwi. Chce zostać tenisistą wszechczasów"
mooinblack
Autor: Kamil Kobielski 20 maj 2022 | 07:57
W niedzielę startuje Roland Garros, a w naszym specjalnym studiu omówiono szanse zawodników. Lech Sidor, komentator "Eurosportu", ocenił obecną dyspozycję Novaka Djokovicia. Cały program dostępny jest na naszym kanale Youtube.
Przypomnijmy, że Novak Djoković nie wystąpił w styczniu w Australian Open, ponieważ nie otrzymał zgody na grę w turnieju z powodu braku szczepienia przeciw COVID-19. Cała sprawa wzbudziła ogromne kontrowersje na całym świecie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz Serb wraca do rywalizacji w Wielkim Szlemie. W studiu na naszym kanale Youtube omówiono szanse poszczególnych przeciwników. Lech Sidor odniósł się do obecnej formy Djokovicia.
- Novak Djoković wraca. Jest w optymalnej formie. Widać, że jest żądny krwi jak mało kiedy. Ten 21. tytuł Nadala w Australii doprowadził go do białej gorączki. Zasypia każdego wieczoru z myślą, żeby przegonić Hiszpana i zostać tenisistą wszechczasów. To jest dla mnie więcej niż pewne - powiedział.
- On o niczym innym nie myśli tylko o tym, żeby pozagryzać - brzydko mówiąc - wszystkich, którzy są na tym turnieju - dodał.
Cytowany fragment od [1:00:50]:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne