El. LE: AIK Sztokholm wyeliminował Sheriff Tyraspol. Grali Ariel Borysiuk i Jarosław Jach

El. LE: AIK Sztokholm wyeliminował Sheriff Tyraspol. Grali Ariel Borysiuk i Jarosław Jach
Dziurek / shutterstock.com
Autor: Tomasz Ustroń 15 sie 2019 | 21:05
AIK Fotboll zremisował z Sheriffem Tyraspol 1:1 (0:0) w rewanżowym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy i dzięki wygranej w pierwszym spotkaniu awansował do kolejnej rundy.
Na Friends Arena w Sztokholmie gospodarze objęli prowadzenie w 61. minucie. Wówczas Nabil Bahoui wykorzystał dośrodkowanie Henoka Goitoma i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania dopiero w 86. minucie za sprawą trafienia Henoka Goitoma, przy którym asystował Cristiano.
Mecz w wyjściowej jedenastce gości rozpoczął Ariel Borysiuk, który przebywał na boisku przez 90 minut. Na ławce rezerwowych Sheriff od pierwszej minuty usiadł z kolei Jarosław Jach, który zameldował się na boisku dopiero w 90. minucie i zmienił Mateo Muzeka.
W następnej rundzie Sheriff Tyraspol zagra z Celtikiem Glasgow.
* * * * * *

Pierwszy mecz: 2:1.

Awans: Sheriff Tyraspol.
Źródło: asinfo.

Dyskusja 1

15 sie 2019 | 23:00
(Edytowany)
"Redaktorek" nie ćpaj. Z Celtikiem to zagra AIK. I dalej: Awans: AIK, a nie Sheriff. Nie wiem ile trzeba wciągnąć, żeby pisać takie głupoty.
0
"Redaktorek" nie ćpaj. Z Celtikiem to zagra AIK. I dalej: Awans: AIK, a nie Sheriff. Nie wiem ile trzeba wciągnąć, żeby pisać takie głupoty. Jedynie w tytule i w pierwszym zdaniu jest prawidłowo.